Koçfinans 2. El Taşıt İçin Kredi Bombasını Patlattı! Piyasayı Şaşırtan Kredi!

Bir araç sahibi olmak için artık yeni bir yol daha var. 0 km için için fiyatlar yükseldi vatandaş 2. el araçlara yöneldi.

Kredi 25.09.2021 - 19:30 25.09.2021 - 19:30 Serhat Karaman

0 km bir araba sahibi olmak herkesin hayali. Ama Artık döviz fiyatları ve ithal edilen araçlara bu bu kurlarının yansıtılması ile 0 km bir araç sahibi olmak kolay kolay her bütçeyi sarsabilecek düzeyleri gelmiş durumda. Aynı zamanda artan vergilendirmelerde vatandaşların sıfır kilometre araçlar için biraz daha mesafeli durmasına sebep oluyor.

2. El Taşıt Kredileri Revaçta

Hal böyle olunca vatandaşlar 2. el taşıt pazarlarına daha fazla ilgi göstermeye başladı. Bu durumda da 2. el taşıt kredileri takip radarına girmiş durumda. Bankalarda bu durumu fark ederek 2. el taşıtlar özelinde kredi kampanyalarına ağırlık vermeye başladı. Bankaların yanı sıra kredi işinde uzmanlaşmış bazı fonlar ve finans şirketleri de  2. el taşıt kredileri hazırlayarak vatandaşın kullanımına sunmaya başladı.

Koçfinans 2. El Taşıt Kredisi

Bu kapsamda, otomotiv sektörü başta olmak üzere eğitim ve konut kredilerine yönelik faaliyetlerde bulunan finansman şirketi Koçfinans, 2. el taşıt kredisi kapsamında finansman sağlamaya başladı. Seçilmiş galeri ve bayilerden oluşan 2. el satış noktalarında ve anlaşmalı online satış platformları da yer alan araçların alımı için avantajlı kredi imkanı sağlanmakta.

Kredi Detayları

Hafif ticari ve binek araçlar için geçerli olan kredi, 2. el araçlarda 15 yaşına kadar alınacak olan taşıtların 48 ay vade ile kredilendirilmesi için hazırlanmış durumda. Koçfinans anlaşması 2. el taşıt platformları olan Fordikinciel.com ve Arabam.com ile alınacak ararçlara belli kredi kullanım şartları ve belgeler ile kredi kullanma imkanı tanınıyor.

Şubesiz bir yapıda çalışmalarını sürdüren Koçfinans, bu yapısı ile masraflardan kısarak daha hızlı ve daha uygun kredi imkanı sağlamaya çalışmakta. Kimlik belgeniz dışında herhangi bir evrak gerektirmeyen kredi 48 ay vade ile aracın marka, model ve alınacak miktara göre kişiye özel faiz seçeneği sunuyor. Evraksız ve hızlı değerlendirme süreci kredinin tercih edilme sebeplerinden birisi olarak göze çarpıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@