Kişiye Özel Faiz Oranlarıyla Anında Kredi İş Bankası’nda! 7/24 İhtiyaç Kredisi 

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından İş Bankası, tüm dikkatleri üzerine çeken bir kampanyayla gündeme geldi. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasında kişiye özel uygun ödeme koşulları ve faiz oranı sunuluyor…

Kredi 29.12.2021 - 08:53 29.12.2021 - 08:53 Serhat Karaman

Türkiye bankacılık sektöründe geniş bir müşteri kitlesi bulunan özel bankalardan İş Bankası, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kolaylık sağlıyor. Kişiye özel faiz oranı geliştiren İş Bankası, resmi web sitesi üzerinden Anında Kredi kampanyasını duyurdu. İş Bankası’ndan acil nakit ihtiyaçları için kredi çekmek isteyenler, 7/24 ihtiyaç kredisi kampanyasından hemen yararlanabiliyor. Giderek artan hayat pahalılığı sebebiyle anında krediye ulaşmak artık çok daha kolay. 

İş Bankası Anında Kredi Nedir?

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan İş Bankası, nakde sıkışan müşterileri için Anında Kredi kampanyasını duyurdu. Anında Kredi, 100 bin TL’ye kadar tüm nakit ihtiyaçlarınızı tamamen size özel faiz oranları ile anında karşılama imkanı sunan bir ihtiyaç kredisi ürünüdür. Kredi tutarı 50 bin TL üzeri olan krediler için 24 ay vade ile sınırlandırılıyor. 50 bin TL ve altındaki kredilerde ise 36 ay vade seçeneği devam ediyor. Kişiye özel uygulanacak faiz oranı ise, müşteri özellikleri, çekilecek kredi tutarı, kredi vadesi ve kişinin kredi notuna göre belirleniyor. 

İş Bankası Anında Kredi Nasıl Çekilir?

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak ve borçlarını zamanında ödemek isteyenler, İş Bankası’nın Anında Kredi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemeden uygun maliyetlerle karşılamak istiyorsanız İş Bankası resmi web sitesi üzerinden bu kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. İşCep, İş Bankası internet şubesi veya banka şubelerine giderek Anında Kredi çekebilirsiniz. Başvurunuz onaylanması halinde çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası’nda bulunan vadesiz hesabınıza aktarılır.

Anında Kredi Başvurusu İçin Gerekenler

Halihazırda İş Bankası müşterisi olanlar, kredi başvurusunu İşCep mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden 7/24 yapabilirler. Başvurunun onaylanması durumunda şubeye gitmeye gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi çekebilirler. İş Bankası müşterisi olmayanlar ise kendilerine en yakın banka şubesine kimlik belgeleri ile giderek Anında Kredi başvurusu yapabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@