Kışın Artan İhtiyaçları İçin TEB'den Baharda Ödeme İmkanıyla Kredi Verilecek! En Uygun İhtiyaç Kredisi Duyuruldu!

Kışın artan birçok ihtiyaçları için vatandaşlar TEB üzerinden 3 ay ertelemeli kredi kullanabilecek. İşte detaylar…

Kredi 22.02.2022 - 23:26 22.02.2022 - 23:26 Serhat Karaman

Nakit ihtiyaçları için vatandaşların özellikle son yıllarda banka kredilerini tercih ettikleri görülmeye başladı. Özellikle elektrik ve doğalgaz başta olmak üzere birçok alanda yapılan zamlar sonrasında yüksek faturalarla karşılaşan vatandaşlar nakit sıkıntısı çekmeye başladı. 

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Kış Kredisi kampanyası ile artan nakit ihtiyaçlarını, 3 ay erteleyerek baharda ödemeye başlayacakları nakit desteği ile karşılayabilecekler. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme avantajları le kullanılacak kredi sayesinde nakit arayanlara finansman çözümleri sunulacak. Üstelik ödeme planlarını da en uygun oranlarla belirleme avantajları da sunuluyor. 

TEB Kış İhtiyaç Kredisi 

TEB ihtiyaç kredileri kapsamında vatandaşlar kışın artan birçok ihtiyaçları için avantajlı faiz oranları ile nakit desteği alabilecek. 3 ay erteleme seçenekleri ile kredi geri ödemelerine baharda azalan masrafları ile kolayca yapabilecek tüm vatandaşların yüzde 1,85’ten başlayan faiz oranlarından da yararlanması sağlanacak. 36 aya varan vade seçenekleri ile en uygun ödeme planlarının da hazırlanması sağlanıyor. Kredi miktarına ve müşteri findeks notuna göre faiz ve vade süreleri değişiklik gösterebilir. 

Haber

Kışın artan eğitim, sağlık ve ısınma ihtiyaçları için nakit desteğini TEB Kış Kredisi ile karşılamak isteyenlere ayrıca TEB’in birçok avantajlı bankacılık hizmeti sunulmaktadır. Bütçenize göre uygun kredi geri ödeme planlarından yararlanarak ihtiyaçlarınızı değil, borçlarınızı erteleyerek nakit desteğinden yararlanabilirsiniz. 

TEB İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

TEB Kış Kredisi kapsamında 10.000 TL kredi kullanımı için 24 ay vadede yüzde 1,85 faiz oranları ile aylık 541,98 TL taksitle ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Baharda azalacak masraflarınız sayesinde kışın ihtiyacınız kadar nakit desteğinden yararlanarak rahat rahat geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Aylık düşük taksit seçenekleri sayesinde zorluk çekmeden birçok farklı alanda nakit ihtiyacınız için TEB’in ayrıcalıklı kredi fırsatını kullanabilirsiniz. Ayrıca TEB’in dijital bankacılık kanallarını kullanarak birçok farklı avantajlı krediden en uygun ihtiyaç kredisi oranlarıyla kolayca yararlanabilirsiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@