Kış aylarına girilmeye başlanmışken pek çok vatandaşın da masrafları artış gösterdi. Uygun koşullar altında kış aylarındaki masraf ve yüklerini hafifletmek isteyen vatandaşlar için duyurulan bu haber ile pek çok kişi kolay bir şekilde 5 bin TL ödemeden yararlanabilecek.

Gelen son bilgiler kapsamında vatandaşların kış aylarında artan masraflarını hafifletmek amacıyla Cepteteb tarafından ödeme desteği verileceği açıklandı. Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşlarından olan TEB tarafından duyurulan bu yeni destek ile pek çok kişi kolaylıkla ödeme alabilecek.

Kış aylarına girilmesi ile birlikte çok sayıda vatandaş ihtiyaçlarını karşılarken zorlanacaklarını düşünüyor. Bu bağlamda bankalar ise sıklıkla yeni kredi kampanyalarını ve destek ödeneklerini duyuruyor.

Bankalar tarafından verilen destek ödenekleri ve krediler vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamada kolaylık sağlanması hedefleniyor. Son olarak TEB bankasının mobil çözümü olan CEPTETEB tarafından yapılan duyuru ile vatandaşlara kış ayları öncesinde 5 bin TL ödenek verileceği belirtildi.

Verilen destek ödeneği kapsamında vatandaşlar CEPTETEB ihtiyaç kredilerinden faydalanmış olacak. İhtiyaçları biriken ve düşük tutarlı harcamalarında acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar için duyurulan bu ihtiyaç kredisi kapsamında pek çok kişi hemen başvuru yaparak anında onaylı ihtiyaç kredilerinden faydalanabilecekler.

Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

Çok sayıda kişi için büyük önem taşıyan bu ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranı ise devlet bankaları ile yarışır durumda. Gelen son bilgiler ile duyurulan kampanya kapsamında pek çok vatandaşın kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilecekleri açıklanırken CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranları da duyuruldu.

CEPTETEB 5 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

CEPTETEB tarafından sunulmuş olan bu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilecek ve ödemelerini de aynı oranda kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.

İşte kredi kampanyasının koşulları;

  • Geri Ödeyeceğiniz Toplam Kredi Tutarı: 5.206,38 TL
  • Aylık Taksit Tutarı: 1.735,46 TL
  • Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil): 27,50 TL
  • Sigorta Primi: 35,00 TL
  • Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı: %45.955,4388
  • Toplam Masraf: 3.285,88 TL

Bu koşullar altında sunulan kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar CEPTETEB mobil uygulaması ve internet bankacılığı ile başvurularını gerçekleştirebilirler.