Kış ayları için destek QNB Finanbank'tan geldi. 30 Bin TL nakit hesaplara yatırılmaya başladı

QNB Finansbank, kış desteğini duyurdu. Finansbank tarafından hazırlanmış olan bu yeni destek paketi kapsamında 30 bin TL ödeme yapılmasına karar verildi.

Kredi 14.09.2022 - 17:40 14.09.2022 - 17:40 Serhat Karaman

Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşlarından olan QNB Finansbank tarafından yeni destek paketi duyuruldu. Banka, hazırladığı destek paketi ile başvuru yapan ve uygun görülen her vatandaşa 30 bin TL tutarında ödeme yapacağını bildirdi. Özel banka kuruluşları arasında yer alan ve çok sayıda kişi tarafından tercih edilen QNB Finansbank'ın bu yeni destek paketi ile dikkat çekti.

Son zamanların en popüler konularından olan promosyon, ikramiye, destek ve kredi ödemeleri ile ilgili gerek kamu gerekse özel banka kuruluşları tarafından sık sık yeni paketler hazırlanıyor ve duyurusu yapılıyor. Çok sayıda vatandaş için büyük önem taşıyan bu nakit destekleri ile ilgili yeni gelişmeler devam ederken vatandaşlar ise kendileri için en uygun bankayı tercih ediyor.

Emekli promosyonlarının 10 bin TL tutarlarına kadar yükselmesinin ardından çok sayıda vatandaş promosyonlarını aldı. Ancak kış öncesi olması ve masrafların diğer aylara göre neredeyse iki katına çıkması nedeniyle vatandaşlar da kendilerine en uygun gelen destek paketlerinden faydalanmak durumunda kalıyor. Ekonomik koşullar nedeniyle giderlerini karşılamakta güçlük çeken çok sayıda kişinin artan ihtiyaçları için duyuru ise QNB Finansbank'tan geldi.

QNB Finansbank tarafından hazırlanan yeni destek kampanyası kapsamında vatandaşlara 30 bin TL ödeme yapılması kararlaştırıldı. Üstelik başvuran ve uygun görülen herkesin bu kampanyadan yararlanabilmesi sağlanacak şekilde...

QNB FİNANSBANK 30 BİN TL DESTEK ÖDEMESİ BAŞLADI!

QNB Finansbank tarafından hazırlanmış olan bu destek kampanyası kapsamında, 30 bin TL tutarında kredi vatandaşlara sunuluyor. Bu ihtiyaç kredisi ile vatandaşlar almış oldukları krediyi, aylık oldukça düşük taksitler ve 36 aya varan vade seçenekleri ile ödeyebiliyor.

Çok sayıda kişiyi ilgilendiren ve kış aylarına girilmesine çok az bir zaman kalmışken duyurusu yapılan bu kredi kampanyası ile vatandaşlar ihtiyaçlarını oldukça cazip bir teklifle karşılayabilecek.

İşte o kredinin koşulları;

  • Kredi tutarı: 30 Bin TL
  • Vade Süresi: 36 Ay Vade
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,74
  • Aylık Taksit Tutarı: 1.210,32 TL
  • Toplam geri Ödeme: 43 Bin 571,43 TL

Kış ayları için destek QNB Finanbank'tan geldi. 30 Bin TL nakit hesaplara yatırılmaya başladı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@