Ev fiyatlarındaki artış vatandaşların cebini yakmaya devam ediyor. Ev fiyatlarındaki büyük artışlar hız kesmeksizin devam ederken vatandaşlar da ev sahibi olabilmek için yeni yolları araştırıyor. Çok sayıda vatandaş tarafından gerek arama motorlarında gerekse sosyal medya platformlarında sıklıkla aaştırılan konut kredileri arasında ise bazı kredi kampanyaları öne çıkıyor.

İş Bankası tarafından duyurulmuş olan yeni konut kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolaylıkla 275 bin TL tutarında ödeme alabilecekler. Yeni geliştirilmiş olan kredi kampanyasının detayları ise görenleri şaşırttı. Banka tarafından hazırlanmış olan kampanyada faiz oranları ve ödeme tutarları ise olabildiğince düşük seviyelerde tutuluyor. 

Yeni gelmiş olan konut kredisi kampanyasında ev sahibi olmak isteyenlere tam 120 ay vade seçeneği ile ödenek sağlanıyor.

2020 yılı itibarıyla büyük ölçekli olarak artış göstermeye başlayan ev fiyatları 2023 yılına girmeye kısa bir zaman kalmış olmasına rağmen durmaksızın artış gösteriyor. Küresel ölçekli enflasyon, ülkemizde yaşanan enflasyon artışı ve döviz kuru karşısında Türk Lirası'nın günden güne daha çok değer kaybetmesi sonucunda ev fiyatlarında büyük ölçekli artışlar yaşandı. Fiyatlarda yaşanan bu artışlar sonrası ise pek çok vatandaş ev sahibi olma planlarını uzun vadede erteledi.

Devlet bankasından kredi müjdesi geldi! Halkbank 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu! Devlet bankasından kredi müjdesi geldi! Halkbank 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu!

Çok sayıda vatandaş ev hayallerini ertelerken yeni gelen bir duyuru kapsamında vatandaşlara hızlı ve kolay bir şekilde konut kredisi ödemesi yapılacağı bildirildi. Türkiye'nin en eski özel banka kuruluşlarından olan Türkiye İş Bankası tarafından hazırlanmış olan konut kredisi kapsamında 275 bin TL tutarında ödeme çok cazip koşullar altında gerçekleştirilecek.

İşbu kredinin koşulları ise oldukça ilgi çekiyor. 

İŞ BANKASI 275 BİN TL KONUT KREDİSİ

Pek çok banka tarafından son zamanlarda sıklıkla duyurulmuş olan konut kredileri arasına yeni eklenen bu kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolay bir şekilde ev sahibi olabilecekler. Sunulan bu kredi kampanyasında vatandaşlar kira öder gibi ev sahibi olabilecekler. İşte bu kredi kampanyasının koşulları;

  • Faiz Oranı: %2,05

  • Aylık Taksit: 6.178,67 TL

  • Toplam Ödeme: 746.111,40 TL

  • Toplam Faiz: 466.440,56 TL

  • Yıllık Maliyet Oranı: %28,26

  • Banka Tahsis Ücreti: 1.375,00 TL

  • Ekspertiz Ücreti: 2.470,00 TL

  • İpotek Ücreti: 826,00 TL

Screenshot_19

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar İş Bankası iletişim kanallarından kolayca detaylı bilgi sahibi olabilirler.