Yavaş yavaş yaklaşan ve 2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için adaylar yavaş yavaş belli olurken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı adayı olmasını isteyen bir vatandaşın Yavaş'a 'Cumhurbaşkanım' şeklinde seslenmesi gündem oldu. Mansur Yavaş kendisine 'Cumhurbaşkanım' diye seslenen vatandaşa karşı sessizliğini bozarak yanıt verdi. 

Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı

Son dönemlerde ismi muhalefetin Cumhurbaşkanı adaylığı için geeçen isimler arasında yer alan Mansur Yavaş o iddialara noktayı koymuştu. Bugün ziyaret sırasında bir vatandaşın kendisine 'Hoşgeldiniz Sayın Cumhurbaşkanım' demesi üzerine Mansur Yavaş Cumhurbaşkanlığı iddialarına son noktayı koymuş oldu. 

MANSUR YAVAŞ CUMHURBAŞKANLIĞI İDDİALARINA SON NOKTAYI KOYDU!

Gelecek sene yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için adı sık sık geçen Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanlığo adaylığı iddiaları ile ilgili İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 'Yavaş'ın adaylığına itirazımız olmaz' demişti. Meral Akşener'in o cümleleri iddiaların yeniden gündeme gelmesine neden olurken Mansur Yavaş bu iddialara son noktayı o cümleyle koydu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a yakın isimler ise Yavaş'ın Cumhurbaşkanlığı iddialarını yanıtlamıştı. Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Benimle misiniz?' çıkışı sonrasında 'Sizinleyiz genel başkanım' paylaşımı yapan Mansur Yavaş aday olmasını isteyen vatandaşları yanıtıyla üzmüştü. 

mansur-yavas-aday-olacak-mi (1)

Yaşanan gelişmelerin ardından Ordu'da düzenlenen 'Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması' programına katılım sağlayan Mansur Yavaş sokakta büyük bir ilgiyle karşılaştı. Program için kente giden Mansur Yavaş'ın sokakta bir vatandaşla olan diyaloğu büyül ilgi çekti. Ordu sokaklarında yürüyen Mansur Yavaş'a ilgi büyük olurken bir vatandaşın 'Sayın cumhurbaşkanım hoş geldiniz' demesi üzerine Mansur Yavaş 'Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı... Öyle diyeceğiz' dedi.