Son dönemlerde giderek artan ve ilerleyen günlerde de daha çok artacağı tahmin edilen konut fiyatları, yeni dönemde konut sahibi olmayı planlayan vatandaşları hayal kırıklığına uğrattı. Bu noktada devreye giren Denizbank, uzun vadeli yeni konut kredisi kampanyasını duyurdu.

Kendi evine sahip olmak için bütçesine destek arayanlara Denizbank'tan müjde: Hemen başvurana, günlük 79 TL karşılığında 100 bin TL'lik ödeme yapılacak!

Artan hammadde fiyatlarından etkilenen konut fiyatları, yeni dönemde kendi konutuna sahip olmayı planlayan tüketicilerin ve yatırımcıların hayal kırıklığına uğramalarına sebep oldu. Bütçeleri, konutların yeni fiyatlarını karşılama noktasında yetersiz kalan vatandaşlar, destek arayışı içerisine girdi. Bu noktada yeni bir duyuru yayınlayan Denizbank, herkesin erişimine açık olan yeni konut kredisi kampanyasını vatandaşlar ile paylaştı.

Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı. Yayınlamış olduğu yeni duyuruda uzun vadeli yeni konut kredisi kampanyasını tanıtan banka, ilgili kampanyadan hem mevcut hem de yeni müşterilerinin yararlanabileceklerini belirtti.

DENİZBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI EKİM 2022

Son dönemlerde artan nakit ihtiyaçları kapsamında hem mevcut müşterileri hem de potansiyel müşterileri için birbirinden farklı kategoriler altında yeni kampanyalar geliştiren Denizbank, ekim ayının gelmesi ile birlikte bir yeni kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Banka, artan ev fiyatları karşısında birikimleri yetersiz kalan ve desteğe ihtiyaçları olan tüketiciler ve yatırımcılar için yeni bir konut kredisi kampanyasını başvurulara açmış olduğunu bildirdi.

Denizbank yeni konut kredisi kampanyası kapsamında yararlanılabilecek olan azami vade sayısını 300 ay olarak belirledi. Diğer bankaların konut kredisi kampanyalarına göre daha uzun bir vade planı ortaya koyan Denizbank, kampanya kapsamında uygulanacak olan faiz oranını ise yüzde 2,99 olarak açıkladı.

Denizbank söz konusu yeni konut kredisi kampanyası kapsamında her vade için faiz oranının yüzde 2,99 düzeyinde, sabit olarak uygulanacağını bildirdi. Kampanya kapsamında satın alınacak olan konutun değerinin en fazla yüzde 80’ine kadar destek verileceğini belirten Denizbank, örnek hesaplama tablolarını da yayınladı.

Birinci hesaplama tablosu:

İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi! İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi!

·         Kredi tutarı: 100 bin TL

·         Faiz oranı: Yüzde 2,99

·         Vade sayısı: 120 ay

·         Taksit tutarı: 2.389,4 TL

DENİZBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

Denizbank azami yüzde 80 oranlı destek ile geliştirmiş olduğu yüzde 2,99 sabit faiz oranlı yeni konut kredisi kampanyası ile tüketicilerin ve yatırımcıların dikkatlerini çekmeyi başardı. Vatandaşlar 300 ay vadeye kadar avantajlı bir şekilde ödeyebilecekleri konut kredisi kampanyasından nasıl yararlanabileceklerini araştırmaya başladı.

Denizbank hem yeni müşterilerinin hem de mevcut müşterilerinin erişimlerine açık olan yeni konut kredisi kampanyasına, yalnızca banka şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabileceğini belirtti.