Ekonomik koşullar vatandaşların cebini zorlamaya devam ediyor. Tüm kategorilerde yer alan ürün, mal ve hizmetlerin fiyatlarında yaşanan büyük ölçekli fiyat artışı sonrasında pek çok vatandaşın ihtiyaç listesindeki fiyatlar da artış gösterdi. Fiyatlardaki bu artışlar sonrası çok sayıda vatandaş ihtiyaç kredileri ile nakit problemlerine çözüm aramaya başladı.

Çok sayıda vatandaş ise bu noktada nakit ihtiyaçlarına çözüm sağlayabilmek için bankalar tarafından hazırlanmış olan ihtiyaç kredisi paketlerini araştırıyor. Çok sayıda vatandaş için büyük önem taşıyan ihtiyaç kredisi paketleri kapsamında vatandaşlara pek çok banka kampanya adı altında ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyursa da, bu kampanyaların pek çoğu yüksek faiz oranları ya da dosya masrafları nedeniyle çok da cazip olmuyor. 

Pek çok vatandaş ise ilk tercih olarak devlete bağlı hizmet veren kamu bankaları ve uzun yıllardır Türkiye'de hizmet veren özel banka kuruluşlarını tercih ediyor. Özellikle Akbank çok sayıda vatandaş tarafından ihtiyaç kredisi alınacağı dönemde ilk sıralarda tercih ediliyor.

Akbank tarafından hazırlanmakta olan ihtiyaç kredisi kampanyaları hız kesmeden devam ederken vatandaşlara sunulan yeni kredi kampanyası dikkat çekti. 100 bin TL'ye varan tutarlarda ödeme yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında çok sayıda vatandaşın acil nakit ihtiyaçları kolay bir şekilde çözülüyor.

24 aya varan vade fırsatı sunan kredi kampanyası kapsamından yararlanmak isteyen kişiler için duyuru henüz yapıldı. İhtiyaçlarını karşılayabilmek için bankalar tarafından verilen ihtiyaç kredilerini sıkı bir şekilde araştıran vatandaşlara duyurular yapıldı. Akbank tarafından hazırlanmış olan ihtiyaç kredisi kampanyası oldukça dikkat çekti. Çok sayıda vatandaşı ilgilendiren kredi kampanyasının detayları haberin devamında Haber Kredi adresinde...

Günde 100 lira ödemelerle araç sahibi olmak mümkün! Ziraat Bankası 100 bin TL taşıt kredisi kampanyası duyuruldu! Günde 100 lira ödemelerle araç sahibi olmak mümkün! Ziraat Bankası 100 bin TL taşıt kredisi kampanyası duyuruldu!

AKBANK 100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank tarafından hazırlanmış olan bu yeni kredi kampanyası Hangi Kredi isimli kredi danışmanlık sistemine özel olarak geliştirilmiş durumda. Sisteme özel geliştirilen kredi kampanyasının koşulları ise şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 100 Bin TL
  • Vade Süresi: 24 Ay
  • Faiz Oranı: %2,07
  • Toplam Faiz: 35.491,31 TL
  • Aylık Taksit: 5.645,47 TL
  • Toplam Ödeme: 136.041,28 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: %36,67
  • Tahsis Ücreti: 550,00 TL

akbank-kredi-kampanyasi

İşbu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar Hangi Kredi adresi ya da Akbank iletişim kanalları üzerinden detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.