Kamuda Görev Yapanlara Halkbank'tan Ek Ödeme Yapılacak! Memura 100 Bin Liraya Kadar Destek Geldi!

Kamuda çalışan müşterilerinin nakit sıkıntılarını çözmeyi hedefleyen Halkbank destek ödemelerine başladı. İşte detaylar…

Kredi 02.03.2022 - 11:12 02.03.2022 - 11:12 Serhat Karaman

Kamu bankalarından maaş müşterilerine ve farklı meslek gruplarına özel avantajlı finansman seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Nakit sıkıntısı çekenlerin rahatlıkla yararlanabileceği kredi kapsamında uygun geri ödeme seçeneklerine de yer verilmesi dikkat çekti. Avantajlı oranlardan yararlanarak tüm kamu personellerinin Halkbank kredisinden yararlanması sağlanacak. 

Bütçelerine uygun oranlarda 100.000 TL’ye kadar kredi talep ederek birçok nakit ihtiyacınız için Halkbank kredisinden yararlanabilirsiniz. Tüm nakit ihtiyaçları için aylık düşük taksit ödemeleri ile finansman kullanmak isteyenler için cazip oranlar belirlenmiştir. Bu sayede tüm kamu çalışanlarının Halkbank tarafından sunulan özel kredi desteğinden yararlanmaları sağlanacak.

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi 

Halkbank’ın kamuda görev yapan müşterilerine özel nakit desteği devam ediyor. Düşük faiz oranlarından yararlanarak 100 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarının giderilmesi hedefleniyor. Aylık yüzde 1,79’dan başlayan faiz oranları ile her bütçeye uygun geri ödeme seçenekleri sunulmaktadır. 

Haber

50 bin liraya kadar olan nakit taleplerinde 36 ay, 100 bin liraya kadar olan kredilerde ise 24 aya kadar vade avantajları da uygulanmaktadır. Kamuda görev alan vatandaşların rahatlıkla yararlanabildiği kredi desteği kapsamında ayrıca uygun farklı geri ödeme seçenekleri de kullanılabilmektedir. 

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

Halkbank’ın nakit sıkıntısı çeken kamu personellerine özel sağladığı kredi desteği kapsamında en uygun geri ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Aylık eşit, artan veya azalan, 3 ay da bir eşit ve serbest ödemeli olarak yapılabilecek geri ödemeler için aylık düşük taksit oranları belirlenmiştir. 

25.000 TL kredi için yapılan örnek hesaplamaya göre yüzde 1,79 faiz oranı ve 36 ay vade imkanıyla aylık 1.004 TL taksitle geri ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. 100.000 TL için yapılan hesaplamada ise 24 ay vade ve yüzde 1,89 faiz oranı ile aylık 5 bin 448 TL taksit oranı belirlenmiştir. İlgili geri ödeme seçeneklerinden bütçenize uygun olanı tercih ederek avantajlı oranlarla geri ödemelerinizi rahat bir ödeme planı ile gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@