Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Fırsatı Denizbank'tan! 60 Bin Liraya Varan Özel Kredi Kampanyasının Detayları Belli Oldu

Denizbank kamu çalışanlarını yakından ilgilendiren özel bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. 60 bin liraya kadar özel faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile birlikte hazırlanan kredinin detayları açıklandı.

Kredi 24.01.2022 - 11:26 24.01.2022 - 11:26 Serhat Karaman

Kamuda çalışanlar için uzun süredir kredi kampanyası üzerinde çalışma yapan Denizbank sonunda milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen kampanyanın detayları açıklandı. 2022 yılı maaşlara yapılan zamların ardından bankaların da harekete geçme konusunda son derece heyecanlı olduğu bir yıl oldu. 

Kamu çalışanları için Denizbank tarafından hazırlanan kredi kampanyasının ardından pek çok vatandaş için heyecan verici bir adım atıldı. Atılan yeni adımın pek çok kamu çalışanını memnun edeceği düşünülüyor. Denizbank kamu çalışaları için hazırladığı kredi kampanyası ile birlikte düşük faiz seçeneklerini de gündeme taşıyor. 

POLİS, HEMŞİRE, ÖĞRETMEN, DOKTOR VE TÜM KAMU ÇALIŞANLARINA KOLAY KREDİ!

Denizbank tarafından hazırlanan özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 60 bin liraya varan kredi seçeceği sunuluyor. Bu süreçte kredi çekmek isteyen kamu çalışanlarına 60 bin liraya varan kredi verileceği açıklandı. Bu kredi kampanyası ile birlikte faiz oranları da açıklandı. Faiz oranlarını giderek düşüren Denizbank yüzde 1.09 oranından başlayan faiz seçenekleri sunacağını açıkladı. 

İhtiyaç kredisi için vade seçeneklerini de artırdı. Bu süreç içerisinde 60 ay vade seçeceğini gündeme getirdi. Özellikle kredi seçenekleri arasında 3 ay ödeme erteleme seçeceğinin de bulunduğu belirlendi. Memurların tayin dönemleri de göz önünde bulundurulduğu zaman ödeme erteleme seçeceği mantıklı bir seçenek olabilecek. 

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Denizbank kamu çalışanlarına özel hazırladığı kredi kampanyası ile birlikte 60 bin liraya kadar avantajlı ödeme ve faiz seçenekleri sunacak. Bu süreçte miktar arttıkça sunulan faiz oranı da düşecek. 

Farklı miktarlarda ihtiyaca göre kredi çekebilmek mümkün olacak. Denizbank uzun süredir kamu çalışanları ve emeklileri ön planda tutmaya devam ederken 2022 yılı içinde sürecin aynı devam ettiği belirlendi. 2022 yılında da çözüm süreci banka tarafından devam edecek. Başvurular banka şubelerinden ya da banka müşterileri için mobil bankacılık ya da internet bankacılığı hizmetlerinden sorunsuzca yapılabilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@