Kamu Çalışanlarına Özel İki Farklı Kredi Seçeneği! Bu Oranlarla Memurların Yüzü Gülecek!

Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi paketleri devreye girdi. Halkbank ve Denizbank aracılığıyla tüm memur ve kamu personellerine kullandırılacak. İşte detaylar…

Kredi 25.02.2022 - 18:40 25.02.2022 - 18:40 Serhat Karaman

Bankaların kamu çalışanlarına özel destek programları belli oldu. Özellikle son maaş zamları sonrasında uygun taksit seçenekleri ile kredi fırsatlarını araştırmaya başlayan birçok kamu personeli Denizbank ve Halkbank’a başvurmaya başladı. Kamuda görev yapan tüm müşterilerinin avantajlı oranlar ile kredi kullanmasını sağlayan ihtiyaç kredisi kampanyaları ile en uygun geri ödeme seçenekleri belirlenmiştir. 

Nakit ihtiyaçları için cazip kredi fırsatlarını değerlendiren birçok kamu personeli için 36 aya varan vade seçenekleriyle 100 bin TL’ye kadar kredi kullanma avantajları sağlanacak. Denizbank ve Halkbank üzerinden farklı oranlarda ve miktarlarda kullandırılacak krediler, uygun faiz oranları ile dikkat çekmeye devam ediyor. 

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi 

Haber

Halkbank’ın kamuda çalışan tüm müşterileri için nakit ihtiyaçlarına çare olan kredisi duyuruldu. Acil nakit arayan kamu personellerine düşük faiz oranları ile sunulacak kredi kapsamında yüzde 1,79’dan başlayan faiz oranları ile finansman sağlanacak. 100 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için kamu personellerinin tercih edebilecekleri kredi, uygun geri ödeme seçenekleri ve 36 ay vade ile kullanılabilmektedir. Kredi miktarı ve vade sayısına göre değişen faiz oranları sayesinde talep edeceğiniz krediyi en avantajlı taksit miktarı ile ödemeye başlayabilirsiniz. 

Halkbank’ın kamu çalışanlarına özel sunulan kredi desteği ayrıca özel geri ödeme planları ile taksitlendirilebilmektedir. Aylık eşit, artan – azalan, 3 ayda bir eşit ya da serbest ödemeli olarak kredinizi kullanmanız mümkündür. 

Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi 

Denizbank’ın kamu personellerinin tüm nakit ihtiyaçları için sağladığı ihtiyaç kredisi, en özel faiz oranları ve uygun vadeler ile kullandırılmaktadır. Dosya masrafsız olarak kullanılabilecek kredi için dijital kanallar üzerinden anında başvuru yapmak da mümkün hale gelmiştir. 55.000 TL’ye kadar olan kredi talepleri için 36 aya varan vade ve yüzde 2,72’den başlayan faiz oranları ile kredi verilmektedir. Kamuda görev yapan tüm personellerin nakit sıkıntısı çözmeyi hedefleyen ihtiyaç kredileri, en cazip faiz oranları ve geri ödeme seçenekleriyle memurların yüzünü güldürmeyi başarıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@