Kamu Bankalarından Anında 20 Bin TL! ATM'den Onaysız ve Hızlı Kredi

Ekonomik zorlukların yaşandığı Türkiye'de giderek artan pahalılığa çözüm yine kamu bankalarından geldi. Ziraat Bankası ve Vakıfbank, günün her saati ATM'den 20 bin TL kredi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’de hayat pahalılığının giderek artması ve enflasyonun yükselmesi, geçim zorluğunu da beraberinde getiriyor. Yaşam koşulları her geçen gün biraz daha zorlaştıkça vatandaşların nakit ihtiyaçları da artıyor. Bu ihtiyaçlara bazı durumlarda yetişilemez hale gelinse de vatandaşın imdadına kamu bankaları yetişiyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yine her zaman olduğu gibi en uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kampanyaları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Kampanyası

İhtiyaç kredisi ürünleri arasında yer alan taksitli nakit avans, kredi başvurusunda bulunmadan hızlı bir şekilde kullanılabilir olduğu için vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Devlet bankası olan Ziraat Bankası, acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine en uygun koşullarda taksitli nakit avans üzerinden kredi desteği sağlıyor. En az 100 TL ve en fazla 20 bin TL olarak çekilebilen bu kredi sayesinde Ziraat Bankası müşterileri aradıkları nakde anında kavuşabiliyor.

Ziraat Bankası’nın taksitli nakit avans başvuruları ATM’lerden, şubelerden ve internet bankacılığı üzerinden günün her saati yapılabiliyor. Ziraat Bankası taksitli nakit avans kampanyası kapsamında çekilen kredi için erken kapama ve 1 aydan az olmamak kaydıyla kısmi ödeme yapılabiliyor. Böylelikle ödenen vadesi gelmemiş taksit tutarları üzerinden faiz indirimi avantajı elde edilebiliyor.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Detayları

Beklenmedik anlarda ortaya çıkan acil nakit ihtiyacına en iyi çözüm Vakıfbank’tan geliyor. Vakıfbank yüzde 1.98 faiz oranı ve 12 aya varan vade seçenekleriyle 7/24 çekilebilen taksitli nakit avans kredisi sunuyor. Vakıfbank taksitli nakit avans kredisi, ATM’lerden onay beklemeden kullanılabiliyor.

Üst limiti 10 bin TL olarak belirlenen Vakıfbank taksitli nakit avans kampanyasında günlük çekim limiti ATM’lerde 4 bin TL ile sınırlandırılıyor. Öte yandan Vakıfbank kredisi online kanallardan kullanılmışsa, maksimum limit ve kredi kartının limiti kadar kullanım yapılabiliyor. Vakıfbank taksitli nakit avans, aylık kredi faizine ek olarak işlem başına yüzde 1 komisyonla yapılıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN