Kamu Bankalarından 200 Bin TL'ye Kadar Düşük Faizli Borç Kapatma Kredisi!

Borcunu tek bir bankada toplayıp uygun taksitler halinde ödemek isteyenlere kamu bankalarından büyük destek geldi. 200 bin TL'ye kadar limitli borç kapatma kredisi başvuruları başladı…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankaları, vatandaşların her türlü ihtiyacında nakit para desteği sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredileri ve benzeri pek çok finansman sağlayan kamu bankalarından yeni bir hamle geldi. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan oluşan kamu bankaları, 200 bin TL’ye kadar borç kapatma kredisi kampanyalarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. En uygun koşullarda borç kapatma kredisi kullanmak isteyenler kamu bankalarına akın ediyor.

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Borçlarını ertelemeden zamanında ödemek isteyenler, bankaların sunduğu borç kapatma kredilerine büyük ilgi gösteriyor. Borçlarını tek bir bankada toplayarak uzun ve düşük taksitlerle ödemek isteyenler için hem kamu bankaları hem de özel bankalar çeşitli kampanyalar sunuyor. Ancak Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank borcunu tek bir bankada toplayıp kapatmak isteyenlere 200 bin TL’ye kadar finansman desteği sunuyor.

Kredi kartı veya ihtiyaç kredisi borçlarını bütçesine uygun koşullarda ödemek isteyenlere 90 gün ertelemeli borç kapatma kredisi sunuluyor. Kamu bankalarının başlattığı bu kredi kampanyası kapsamında 24 ay vadeli seçenekler sayesinde borçlar uygun taksitlerle kapatılabiliyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın belirttiği şartlar dahilinde borç kapatma kredilerinde esnek ödeme seçenekleri de öne çıkıyor.

Düşük Faiz Oranlı Borç Kapatma Kredisi

Özel bankalarda olduğu gibi kamu bankalarında da borç kapatma kredileri bazı şartlara göre veriliyor. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, borç kapatma kredisi kampanyasına katılan bankalar arasında öne çıkıyor. Bu bankalardan borç kapatma kredisi çekebilmek için kimlik ve gelir belgesi ile en yakın banka şubesine müracaat etmek yeterli oluyor.

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden maaş alan müşteriler ise banka şubesine gitmeye gerek kalmadan düşük faizli borç kapatma kredisi talebinde bulunabiliyor. Başvuru yapanın kredi notuna göre krediye onay verilmesi durumunda 200 bin TL’ye kadar nakit desteği veriliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN