Kadınlar Gününe Özel İndirim Fırsatları Peş Peşe Duyuruldu! Trendyol, Çiçek Sepeti, Hepsiburada'dan 8 Mart'a Özel Fırsatlar!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü indirim fırsatları duyurulmaya başladı. Trendyol, L.C. Waikiki, Hepsiburada ve Çiçek Sepeti dahil birçok marka özel indirimlerini açıkladı.

Gündem 08.03.2022 - 15:35 08.03.2022 - 15:35 Serhat Karaman

Türkiye’nin önde gelen firmaları ve e – ticaret platformları tarafından 8 Mart’a özel indirim kampanyaları duyurulmaya başladı. Ayrıca 8 Mart’a dikkat çekmek için çeşitli etkinliklere de imza atan kuruluşlar, bugüne özel birçok üründe indirim ve avantajlı ödeme seçeneklerini duyurdular. 

8 Mart Dünya Emekli Kadınlar Günü kapsamında firmalardan yapılan duyurular sonrasında birçok kişinin en uygun oranlarla dilediği ürünü alması sağlanacak. Ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyelerinde de cazip indirim fırsatları görülüyor. 

Trendyol Kadınlar Günü İndirimi

Trendyol kadınlar günü indirimini duyurdu! 5 – 8 Mart 2022 tarihleri arsında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında, indirim kodunu kullanarak vatandaşların avantajlı oranlarla hediye veya kendileri için alışverişlerini yapmaları sağlanacak. 8 Mart’a özel indirim kampanyasını duyuran Trendyol, ayrıca kadın girişimciler için de e – ticaret alanında sayısız destek sunmaya devam ediyor. 

Çiçek Sepeti Kadınlar Günü İndirimleri 

Haber

Çiçek Sepeti tüm ürünlerde geçerli olmak üzere 8 Mart Kadınlar Günü için cazip indirim fırsatlarını duyurdu. Sayısız üründe geçerli indirim avantajları ile hediye almak isteyenlere özel avantajlar da sağlanıyor. Uygun fiyatlar ve indirim seçeneklerinden bugüne özel yararlanarak saysızı kategoride işlem yapılabilmektedir. 

L.C. Wakiki’den Kadınlar Gününe Özel Koleksiyon 

L.C. Waikiki Dünya Emekçi Kadınlar Gününe özel ‘’Eşitsizlik Koleksiyonu’’ tasarlayarak bu özel güne dikkat çekti. Ayrıca 8 Mart’a özel indirim avantalarını da sunan firma, birçok üründe indirim olanakları sunacak. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyona seçili mağazalar ve internet satış sayfası üzerinden ulaşılması sağlanacak. 

Hepsiburada’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

Hepsiburada’nın Youtube kanalı için hazırladığı 3 bölümlük ‘’Hikayeleriyle İlham Veren Kadınlar’’ video serisi ile 8 Mart’a özel farkındalık oluşturulacağı duyuruldu. Hayallerinden vazgeçmeyen kadınların hayat hikayeleri ile ilham verecek etkinlik kapsamında, ‘’mesleğin, yeteneğin ve emeğin cinsiyeti olmadığı’’ gerçeğine dikkat çekilmesi hedefleniyor. Ayrıca Hepsiburada 8 Mart indirimleriyle de dikkat çekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@