Ankara'da sahneye çıktığı bir mekanda istek parçayı bilmemesi üzerine söylemeyen Onur Şener iki kişi tarafından darp edilerek öldürüldü. Mekanda iki katilin kırdığı şişelerle arbede sırasında öldürene kadar dövülen müzisyen Onur Şener'in ölümü gündeme damga vurdu. Haluk Levent'in sosyal medyada paylaştığı o olay oldukça merak edildi. Onur Şener kimdir, nereli, kaç yaşında, neden öldürüldü?

Ankara'da geçtiğimiz gece Çankaya ilçesinin Çayyolu semtinde bulunan bir eğlence mekanında sahne alan ve şarkılarıyla müşterilerin hoş vakit geçirmesini sağlayan başarılı müzisyen Onur Şener istek parçalarını çalmadığı gerekçesiyle dövülerek öldürüldü. Olay sosyal medya gündeminde konuşulmaya devam ederken kan donduran olayla ilgili ünlü isimlerden de paylaşım gelmeye devam ediyor.

Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı

ONUR ŞENER KİMDİR?

1977 yılında doğan müzisyen Onur Şener Türk Eğitim Derneği (TED) 1995 yılında mezun olmuştur. Müzik kariyerine devam eden Onur Şener 2013 yılında O Ses Türkiye ve Acun Ilıcalı kesiştmiş ve başarılı müzisyen Hadise ile düet yapmıştır. Evli ve bir kız çocuğu olan Onur Şener müzik kariyeri boyunca birçok mekanda sahne almıştır. 

onur-sener-kimdir (1)

Ankara Çankaya ilçesinde bir eğlence mekanında sahne aldığı sırada 2 kişinin istek parça istemesi üzerine bilmediği için söylemeyen Onur Şener gece sonu çıkan arbedede hayatını kaybetti. 2 kişi tarafından cam şişelerle dövülen Onur Şener tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Boğazına saplanan cam kırıkları nedeniyle durumu ağır olan Onur Şener'in hayatını kaybetmesi gündeme damga vurdu. 

Onur Şener'in hayatını kaybetmesine neden olan 2 kişi yakalanırken Haluk Levent sosyal medyada başarılı müzisyen Onur Şener'in hayatını kaybetmesiyle ilgili paylaşımda bulundu. Haluk Levent paylaşımında 'inanamıyorum. Onur! güzel kardeşim. Nasıl kıydılar sana? Hem de bir istek şarkısı için. Nereye gidiyoruz belli değil. Belli değil halimiz' notunu düşerek üzüntüsünü dile getirdi.