İşCep Anında Krediyle İhtiyaçları Ertelemeden Karşılama Fırsatı

İş Bankası müşterilerine özel faiz oranlarıyla sunulan anında kredi, 7/24 çekilebilir özelliğiyle dikkat çekiyor. Acil nakit ihtiyaçlarında İş Bankası'nın İşCep ihtiyaç kredisi öne çıkıyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

İhtiyaçlarını daha fazla ertelemeden satın almak ve acil nakit ihtiyacına çözüm bulmak isteyenlere müjdeli haber İş Bankası’ndan geldi. İş Bankası, anında kredi fırsatı sayesinde müşterilerin nakde ihtiyaç duyduğu her an faydalı çözümler üretiyor. Sadece müşteriye özel faiz oranlarıyla anın kredi İşCep mobil uygulaması üzerinden kullanılabiliyor. İş Bankası’nın sunduğu anında kredi özellikleri bankanın resmi web sitesinde yer alıyor.

İşCep Anında Kredi Özellikleri

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan İş Bankası tarafından sunulan anında kredi kampanyası büyük ilgi görüyor. İşCep mobil uygulaması üzerinden kullanılan anında kredi, 100 bin TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluyor. İş Bankası müşterilerine özel faiz oranlarıyla sunulan bireysel kredide cazip ödeme seçenekleri bulunuyor. Kredi tutarı 50 bin TL üzerinde olan finansman desteği için 24 ay vade seçeneği öne çıkıyor. Öte yandan 50 bin TL’den daha düşük ihtiyaç kredisi çekimlerinde azami vade sayısı 36 ay olarak belirleniyor.

Anında kredi ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuran İş Bankası müşterileri, isterlerse ilk taksitlerini krediyi kullandıktan 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebiliyor. Şimdi al 3 ay sonra öde kampanyası sayesinde İş Bankası müşterileri, bu kredi kapsamında 90 güne varan ödemesiz dönem avantajına sahip oluyor. Anında kredi başvuruları İşCep ya da İş Bankası’nın internet şubesi üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

İşCep Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acil nakit ihtiyaçlarında bütçesine en uygun koşullarda finansman desteği arayanlar İşCep anında krediye başvuruyor. Şubeye gitmeden kredi kullanma fırsatı sunan İş Bankası, bu kampanyasıyla büyük ilgi görüyor.

Anında kredi başvurusu yapabilmek için İşCep mobil uygulaması üzerinden kredileri seçip kredi başvurusu yap bağlantısına tıklamak yeterli oluyor. İnternet şubesi ve İş Bankası ATM’leri üzerinden de 7/24 kredi desteğinden faydalanabiliyor. Düşük faiz oranları, esnek ödeme seçenekleri ve uygun taksitlerle ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler İş Bankası İşCep anında krediye başvuruyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN