İş Bankası'ndan Market Alışverişlerine 100 TL Hediye!

Türkiye İş Bankası, giderek artan gıda fiyatlarına inat müşterilerine market alışverişlerinde 100 TL hediye para gönderiyor. Kampanya koşulları ve detayları İş Bankası'ndan duyuruldu…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye İş Bankası resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre, İş Bankası bankamatik kart kullananlara 100 TL hediye para verilecek. Market alışverişlerinde bankamatik kart kullanan İş Bankası müşterileri, bu hediye para kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya katılım tarihleri 1 – 31 Ekim 2021 olarak belirlendiği için İş Bankası müşterilerinin hemen katılım sağlaması gerekiyor.

İş Bankası 100 TL Hediyeli Market Kampanyası

Giderek artan gıda fiyatları yüzünden market alışverişlerinin pahalılığından şikayet edenlere İş Bankası’ndan destek geldi. İş Bankası resmi web sitesi üzerinde yer alan duyuruda, bu kampanyaya katılmak için Maximum Mobil üzerinden başvuru yapmak gerektiği belirtiliyor. Kampanyaya katılım sağlayacak kredi kartları da bu alanda belirtiliyor.

Ekim ayı boyunca bankamatik kart ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapılan 175 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinden sonra farklı günlerde yapacağınız 175 TL ve üzeri her peşin alışverişiniz için 10 TL, toplam 100 TL MaxiPuan kazanma fırsatı sunuluyor. İş Bankası müşterilerinin bu kampanyaya katılabilmeleri için Maximum Mobil uygulamasından “Kampanyalar” bölümüne girip ilgili kampanyayı seçmesi gerekiyor.

İş Bankası Market Kampanyası Katılım Koşulları

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları dışında İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil ediliyor. Market alışverişi yapan ve kampanya hediyesini almaya hak kazanan müşterilerin kartlarına, 9 Kasım 2021 tarihinde Maxipuanlar yüklenecek. Müşteriler ise bu hediye liraları 18 Kasım 2021 tarihine kadar kullanmak zorunda aksi takdirde kullanılmayan hediyeler geri alınacak.

İş Bankası resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre kampanya, kredi kartı bazında olmayıp, müşteri bazında uygulanıyor. Ayrıca bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. İş Bankası tarafından hediye edilen 100 TL’lik Maxipuan yüklemesi asıl karta yapılıyor ve ek kartlar ile yapılan harcamalardan puan kazanılamıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN