İş Bankası'ndan Düşük Faizli Çevreci Taşıt Kredisi Kampanyası

Hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenler, İş Bankası'nın çevreci taşıt kredisiyle buna çok kolay bir şekilde ulaşabiliyor. İş Bankası, düşük faizlerle müşterilerine taşıt kredisi desteği sunuyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Otomobil fiyatlarının giderek arttığı günümüzde taşıt kredisi olmadan araç satın almak da zorlaşıyor. Bu yüzden hayallerindeki otomobile sahip olmak veya aracını daha yeni bir modelle değiştirmek isteyenler, bankaların taşıt kredisi kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. Türkiye bankacılık sektöründe geniş bir müşteri kitlesi bulunan İş Bankası, 31 Ekim tarihine kadar tüm müşterilerine en uygun faiz oranlarıyla taşıt kredisi sunmaya devam ediyor. İş Bankası’nın başlattığı düşük faizli çevreci taşıt kredisi kampanyasının detayları web sitesi üzerinden duyuruluyor.

İş Bankası Yüzde 1.54 Faizle Taşıt Kredisi Veriyor

Bireysel nitelikli taşıt kredisi kategorisinde yer alan bu kampanyada uygulanan faiz oranları da vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Hangi bankada en uygun taşıt kredisi verildiğini araştıranlar, İş Bankası’nın kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Kampanya kapsamında İş Bankası’ndan kullanılan çevreci taşıt kredisi sadece sıfır kilometre ve ikinci el elektrikli ya da hibrit model araçlar için kullanılabiliyor.

Hibrit ya da elektrikli motora sahip olan çevreci otomobillere özel kullanılan bu taşıt kredisinde müşterilere cazip ödeme seçenekleri sunuluyor. İş Bankası’nın web sitesinde yer alan duyuruya göre, 1 ila 36 ay arası vade seçeneğini tercih eden müşteriler için bu kredide yüzde 1.54 oranında  faiz uygulanıyor. İş Bankası çevreci taşıt kredisi kampanyası kapsamında 37 ila 48 ay arası vadede ödemeyi seçenler için faiz oranı yüzde 1.59 olarak belirleniyor.

İş Bankası Çevreci Taşıt Kredisi Detayları

İş Bankası’nın sunduğu bu kredi kampanyasına dahil model listesine web sitesi üzerinden anında ulaşılabiliyor. Bireysel taşıt kredilerinde satın alınacak aracın asıl fatura değeri 120 bin TL’den 300 bin TL’ye kadarsa, bu durum da azami 36 ay vade seçeneği sunuluyor. İş Bankası sayesinde hayallerindeki elektrikli ya da hibrit motorlu araçlara ulaşmak isteyenler, bu kredi kampanyasından hemen yararlanabiliyor. Son başvuru tarihi 31 Ekim olarak açıklanıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN