Bankacılık sektörünün önde gelen temsilcilerinden Türkiye İş Bankası, yine yüzleri güldüren bir kampanyaya imza attı. İş Bankası resmi web sitesi üzerinden duyurulan kampanyaya göre bankanın İşCep isimli uygulamasından üye olanlara anında 200 TL hediye veriliyor. İş Bankası 200 TL maxipuan hediyelerinden yararlanmak için 31 Aralık 2021 tarihine kadar gerekli işlemleri tamamlamak önem taşıyor. En hızlı ve dijital üyelik koşulları sunan İş Bankası, yine müşterilerini sevindiren kampanyalara imza atıyor.

İş Bankası 200 TL Maxipuan Kampanyası Detayları

İşCep mobil uygulaması üzerinde “Müşteri Olmak istiyorum” özelliğini kullananlar, nerede olursa olsun, görüntülü görüşme yaparak İş Bankası müşterisi olabiliyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan ve ıslak ima atmadan dakikalar içinde İş Bankası hesabı açılabiliyor. Bu sayede dijital bankacılık kanallarını kullanarak İş Bankası müşterisi olmak saniyeler içinde tamamlanıyor.

31 Aralık 2021 tarihine kadar İşCep mobil uygulamasından bu yöntemle üye olanlara, 200 TL’lik hediye maxipuanlar veriliyor. İş Bankası müşterisi olarak İş Bankası kredi kartına başvuru yapanlar, tek seferde gerçekleştirecekleri ilk 200 TL ve üzeri alışverişe 200 TL Maxipuan kazanıyor. Üstelik kartların teslim edilmesini beklemeden anında internet alışverişi yapmak da mümkün oluyor.

İşCep Üzerinden Nasıl İş Bankası Müşterisi Olunur?

İş Bankası’nın bu avantajlı kampanyasından yararlanabilmek için bankanın mobil uygulaması olan İşCep uygulamasını kullanmak gerekiyor. NFC özelliği olan cep telefonunuza İşCep’i indirip ana ekranda bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” bağlantısına tıklamanız isteniyor. Ekranda yer alan üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra yeni tip TC kimlik kartını NFC uyumlu telefondan taratmanız gerekiyor.

Sonraki adımda “Yüz Tanımayı Başlat” butonunu tıkladıktan sonra yüzünüde hiçbir aksesuar olmadan kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yapın. Son olarak "Müşteri Temsilcisine Bağlan" butonuna tıklayın ve ardından müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak İş Bankası müşterisi olun. Bu işlemleri tamamlayan müşteriler, bu kampanyadan hemen yararlanabiliyor.