Kış aylarının gelmesiyle birlikte vatandaşların birçoğu kabarık ihtiyaç listelerinin altında sıkıştı. Malum kış aylarında ihtiyaçların daha da artmasının ardından milyonlarca kişi ihtiyaç kredisi araştırmasına başladı. Bankalardan haber geldi. İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti, Denizbank maaşını taşıyan emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi verecek! Düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar hangisi?

2022-2023 eğitim öğretim yılının uzun bir tatil sonrası yeniden başlamasıyla birlikte birçok kişi kırtasiye vb ihtiyaçları kaşılamaya çalışıyor. Hem ısınma hem kırtasiye hem de gıda derken kış aylarının getirdiği ihtiyaçların daha da artmasının ardından birçok kişi ihtiyaç kredisini araştırmaya başladı. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmak isteyen kişilere müjdeli haber geldi. İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti, Denizbank maaşını taşıyan emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi verecek. 

MAAŞINI TAŞIYAN EMEKLİLERE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ İMKANI!

Emeklilere geçtiğimiz aylarda gelen maaş zammının ardından promosyon ekonomik açıdan rahatlamalarını sağlamıştı. Emeklilerin 8 bin TL.ye kadar alabildiği emekli maaş promosyonları bankalar tarafından sağlanırken bunun yanı sıra birçok kampanya düzenlendi. Müşteri kiltelerini genişletmek isteyen bankalar yüksek emekli promosyonu ücretleriyle emeklileri bu ay sevindirdi. 

3 yıl kalma sözüyle verilen maaş promosyonlarının ardından bankaların emekliler için düzenlediği kampanyalar devam ediyor. Son olarak İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti, Denizbank maaşını taşıyan emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi müjdesi geldi. Emeklilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla verilen ihtiyaç kredilerinin detayları ve faiz oranları merak edildi. 

Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı! Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı!

EMEKLİYE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİLERİ

Bankaların emekli müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemesi üzerine emekliler faiz oranlarını araştırmaya başladı. Bankaların web sitesinde bulunan emekliye ihtiyaç kredisi faiz oranları uzun vade ve düşük faiz imkanı sunarken pek çok emekli başvurularını yapmak üzere bankalara müracaat etmeye başladı. 

Screenshot (9)

Emekliye özel verilen ihtiyaç kredisinde vatandaşların en çok dikkat ettiği unsurlar arasında yüksek fiyat, düşük faiz ve uzun vade kriterleri aranırken bankalar bu noktada vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti, Denizbank maaşını taşıyan emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar en yakın şubeye müracaat ediyor.