İş Bankası ve Yapı Kredi'den Anında Onaylanan 50 Bin TL Kredi!

Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından İş Bankası ve Yapı Kredi ihtiyaç kredisinde tercih ediliyor. Acil nakit ihtiyaçlarında 50 bin TL'ye kadar anında onaylanan kredi fırsatı…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’de hem bireysel hem de ticari bankacılık alanında önde gelen markalardan olan İş Bankası ve Yapı Kredi, yenilikçi adımlar atmayı sürdürüyor. Müşterilerine her zaman en uygun koşullarda kredi çekme fırsatı sunan her iki banka da ihtiyaç kredisi kampanyasın duyurdu. İş Bankası ve Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyalarında düşük faiz ile esnek ödeme seçenekleri sunuluyor.

İş Bankası’ndan Sevindiren Faiz Oranları

Acil nakit ihtiyaçlarında veya borcunu bir an önce ödemek isteyenlere İş Bankası’ndan kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Borçlarının altından kalkamayan ve kendine yardım eli arayan vatandaşlar, İş Bankası sayesinde yüzünü güldürebiliyor. Borç kapatma kredisi kapsamında verilen ihtiyaç kredileri sayesinde vatandaşlar ilaç niyetine 50 bin TL kredi çekebiliyor.

En uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyası arayanların tercih ettiği İş Bankası, 50 bin TL tutarında kredi fırsatları ile yüzleri güldürüyor. Bu kredinin faiz oranı yüzde 1.60 oranında açıklandı ve başvuru süreçleri hala devam ediyor. İş Bankası’ndan 50 bin TL’ye kadar olan kredi taleplerinde 36 aya kadar vade imkanları sağlanıyor. Bu kredi kampanyasına başvurarak avantajlardan yararlanmak isteyenler en yakın İş Bankası şubelerine veya internet bankacılığını kullanabilir.

Yapı Kredi Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de geniş bir müşteri kitlesi bulunan bankalardan Yapı Kredi, ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Buna göre uygun şartları taşıyan Yapı Kredi müşterileri, 50 bin TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarında yüzde 1.75 gibi düşük faiz oranından yararlanabiliyor. Bankanın bu kredi oranında başvuru durumuna göre değişiklik görülebiliyor.

Düşük faizli ihtiyaç kredisi avantajından yararlanmak isteyenler hemen kendilerine en yakın konumda olan Yapı Kredi şubesine gidebilir. Yüzleri güldürmeye devam eden Yapı Kredi bankasında 50 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri 36 ay vadeli olarak çekilebiliyor. Bu kredinin onay alabilmesi için Yapı Kredi’nin belirtmiş olduğu kredi notuna sahip olmak gerekiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN