İş Bankası ve N11 Ortaklığında Sıfır Faizli Ek Hesap!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından İş Bankası ile online alışveriş platformu N11 yeni bir ortaklığa imza atıyor. Bu kapsamda müşterilere sıfır faizli, taksitli ek hesap fırsatı sunuluyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca ticari ve bireysel müşterisi bulunan İş Bankası, yeni bir avantajlı kampanyasıyla gündeme geliyor. İş Bankası resmi web sitesi üzerinden duyurulan bu kampanya kapsamında N11 e-ticaret sitesi ile ortak bir anlaşma yapılıyor. İş Bankası müşterileri, 31 Ekim 2021 tarihine kadar N11 alışveriş sitesinden yapacakları 500 ile 5 bin TL arasındaki alışverişlerde kaçırılmayacak fırsatlar elde edebiliyor.

İş Bankası ve N11 Kampanyasının Detayları

31 Ekim 2021 tarihine kadar tüm İş Bankası müşterileri N11.com üzerinden yapacakları 5 bin TL’ye kadar alışverişlerde, İş Bankası ile Öde platformunu kullanabiliyor. Bu platformu ve ödeme yöntemini seçen müşteriler, Ek Hesap kullanabilir limit dahilinde 3 aya varan vade seçenekleriyle yüzde 0 faizli, taksitli ek hesap fırsatından anında yararlanabiliyor. Alışveriş kampanyaları arayanları sevindiren bu haber, İş Bankası’ndan geldi.

İş Bankası taksitli ek hesap özellikleri sayesinde müşteriler alışverişlerini bütçelerine göre en uygun şekilde yapabiliyor. 31 Ekim son tarih olarak belirlenen kampanya kapsamında yüzde 0 faizli taksitli ek hesap fırsatı sunuluyor. Taksitli ek hesap özelliklerine bakıldığında kredi sadece alışveriş alanında kullanılabiliyor ve anlaşmalı online alışveriş sitelerinde geçerli tutuluyor.

İş Bankası Taksitlik Ek Hesap Nasıl Kullanılır?

İş Bankası’ndan avantajlı bir şekilde açılan taksitli ek hesabın azamı vade ve tutarı, yasal düzenlemeler ve firmalarla yapılan anlaşmalara göre değişiklik gösterebiliyor. Taksitli ek hesap ödemeleri 7/24 olacak şekilde İş Bankası ATM’lerinden, İnternet şubesinden veya İşCep üzerinden ödenebiliyor.

N11.com üzerinden yapılan alışverişler için seçilen ürünlerin toplam sepet tutarı kadar anında kredili mevduat hesabı kullanılabilir limitten taksitli kullanım yapılıyor. İş Bankası bu süreçte müşterilerine anında ek hesap kullandırarak alışverişleri daha uygun taksitlerle yapmalarını sağlıyor. İş Bankası’nın bu kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin bankanın dijital kanallarını kullanarak ek hesap açma başvurusunda bulunmaları gerekiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN