İş Bankası Kart Aidatlarına Savaş Açtı! İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı İle Masrafa Son

Maximum altyapısı ile müşterilerine yıllardır hizmet sunan İş Bankası, kredi kartı aidatını kaldırdığı yeni kartını duyurdu. Aidatsız kredi kartınızla harcamalarınızı korkmadan yapabilirsiniz.

Kredi 09.10.2021 - 22:02 09.10.2021 - 22:02 Ezgi Karaman

Maximum altyapısı ile müşterilerine uzun yıllardır hizmet sunan İş Bankası, kredi kartı aidatını kaldırdığı yeni kartını duyurdu. Yeni İş Bankası aidatsız kredi kartınızla harcamalarınızı korkmadan yapabilir, yıl sonunda masraf öder miyim telaşına kapılmadan alışverişlerinizi size özel fırsatlarla taksitlendirebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı kullanım oranını artırabilmek adına müşterilerine yeni bir hizmet sunmaya başladı. Aidatı olmayan kredi kartı ile yeni kart talebi olan potansiyel müşterilerinin karşısına çıkan İş Bankası, diğer bankalara nazire yaparcasına bu kartları taksitli alışverişlere de açtı. Birçok bankanın aidat alınmayan kredi kartının belirli özellikleri kısıtlanırken İş Bankası aidatsız kredi kartında hiçbir özellik kısıtlanmadı. Aidat ödemeyeceğiniz kredi kartınızla dilediğiniz yerden harcama yapabilir, kartınızı internet alışverişlerine açtırmak kaydıyla online harcamalarınızı karşılayabilir, taksit ve nakit avans özelliklerini de dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üstelik tüm özellikler bununla da sınırlı değil. Yapacağınız harcamalarla beraber bol bol Maximum puan kazanıp bu puanları Maximum üye işyerlerinde kullanabilmek de cabası.

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri

Önceki başlıkta kabaca bahsettiğimiz özelliklerden daha detaylıca bahsedelim. Birçok kartta olmayan özelliği İş Bankası aidatsız kredi kartında bulabilir ve bu avantajları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

is-bankasi-aidatsiz-kredi-kartlari

İş Bankası aidatsız kredi kartı özellikleri;

·         Kredi kartınızı tek çekim olarak dilediğiniz pos cihazınızda kullanabilirsiniz.

·         Yapacağınız harcamalardan Maximum puan kazanabilir ve kazandığınız puanları dilediğiniz tutarda harcayabilirsiniz.

·         Kredi kartınızı kullanarak e-ticaret ve online alışveriş imkânı sunan mağazalarda alışveriş yapabilirsiniz.

·         Kredi kartınızı kullanırken taksit özelliğini kullanarak harcamalarınızı gönlünüzce dengeleyebilirsiniz.

·         İş Bankası kredi kartınızı hesabınıza tanımlayarak bankamatiklerde hesap işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

·         Kartınızın temassız özelliğini kullanarak belirlenen limitler dahilinde tüm ödemelerinizi temassız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

·         Nakit avans ve taksitli nakit avans özelliğini kullanarak nakit ihtiyacınız olduğunda kredi kartınızı kullanabilir ve aldığınız avansı 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

·         Yukarıda saydığımız tüm özelliklerden faydalanırken kartınız için aidat ödemezsiniz ve ek bir masraf ödemediğiniz için kartınızı kullanmasanız bile her an kullanıma ihtiyaç duyabileceğinizi düşünerek muhafaza edebilirsiniz.

İş Bankası aidatsız kredi kartı başvurularınızı ATM’lerden, İş Bankası resmi web sitesinden, tüm İş Bankası şubelerinden, internet/mobil bankacılık kanalları üzerinden yapabilirsiniz. Kart başvurusu yaparken kart tipinin seçilmesi aşamasında aidatsız kredi kartını seçmeyi sakın unutmayın