Ülkemizde bankalar, kurum ve kuruluşlar arasında adeta bir yarış haline gelen promosyon ödemelerine ilişkin yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Gelen son bilgiler kapsamında vatandaşlara emekli promosyonu gibi ödeme yapılacağı bilgisi verildi. Gelen bilgiler kapsamında vatandaşlara sunulan işbu yeni kampanyanın detayları verildi.

Emekli promosyon ödemelerinde bir yarış haline gelmesi nedeniyle pek çok vatandaş bankalar ile anlaştı ve yüksek tutarlarda promosyon ödemelerini hesaplarına aldı. Bankalar tarafından verilmekte olan promosyon ödemeleri ilk etapta 3 bin TL ila duyurulmaya başlanmış olup daha sonra 5 bin TL tutarına yükseltilmiş ve son olarak pek çok banka 7 bin 500 TL tutarında ödemelerin hesaplara aktarılacağını duyurmaya başlamıştı.

Ancak bazı bankalar tarafından yapılan ek ödemeler ile emeklilere verilen promosyon ödemeleri 10 bin TL seviyesine ulaşmışken İş Bankası tarafından hazılranan bir kampanya ile Ekim ayına özel olarak başvuru yapan banka müşterilerine ödeme yapılacağı bildirildi.

Türkiye'nin en köklü özel banka kuruluşları arasında yer alan Türkiye İş Bankası tarafından sunulan bu kampanya kapsamında SGK ve Bağ- Kur fark etmeksizin sigortalı olarak çalışan kişilerin Maximum Mobil'den 500 TL'ye varan ödeme alacakları bildirildi.

İŞKUR tarafından sunulan bu kampanya kapsamında emekli tanıdıklarını İş Bankası'na getiren tüm müşteriler kampanyaya katılım gösterebilecekler. 

is-bankasi-2

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

İş Bankası tarafından sunulmuş olan kampanya kapsamında vatandaşların kendilerine sunulan 500 TL'ye varan ödemeden yararlanabilmek için Maximum Mobil uygulamasından referans kodu almaları gerekmektedir. 

BİM'de indirim fırtınası başladı! 21 Ekim aktüel ürünler kataloğu yayınlandı BİM'de indirim fırtınası başladı! 21 Ekim aktüel ürünler kataloğu yayınlandı

MaxiPuan olarak verilen bu ödemelerden yararlanmak isteyen vatandaşların en geç 31 Ekim 2022 tarihine kadar Maximum Mobil'den kampanyaya katılarak referans kodu almaları gerekmektedir.