İş Bankası tarafından verilen hediye, promosyon ve ödemeler bitmiyor. Verilen ödemeler arasına bir yenisi daha eklendi. gelen bilgiler kapsamında bankanın müşterisi olup 15 Kasım'a kadar o işlemi yapan kişilere akaryakıt hediyesi verileceği bildirildi.

Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşları arasında yer alan köklü banka kuruluşlarından olan İş Bankası tarafından 2022 yılı içerisinde verilen ödeme, promosyon ve hediyeler bitmek bilmiyor. 2023 yılı bitmeden önce verilen detek ve ödmeeler hız kesmeden devam ederken gelen bilgilewr kapsamında İş Bankası tarafından akaryakıt hediyesi verileceği de duyuruldu.

Başvuru için son 2 ay! Bakanlık başvuru yapan aile üyelerine 1250 TL verecek Başvuru için son 2 ay! Bakanlık başvuru yapan aile üyelerine 1250 TL verecek

Bankanın ürünlerinden olan Maximum kapsamında hazırlanmış olan kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı TotalEnergies'ten akaryakıt alışverişi yapan kişilere akaryakıt hediyesi verilewceği duyuruldu.

1 Ekim itibarıyla başlamış olan kampanya kapsamında Maximum kartı olan İş Bankası müşterisi vatandaşların kolay bir şekilde akaryakıt hediyesi alacakları bildirildi.

Geln yeni bilgiler kapsamında vatandşların hızlı bir şekilde ödeme alacakları ve bu ödemelerini akaryakıt harcamalarında kullanabilecekleri bildirildi.

Gelen son bilgiler kapsamında milyonlarca vatandaşı ilgilendiren bu hediye kampanyasının ise 15 Kasım tarihine kadar gereçli olduğu bildirildi.

İŞ BANKASI 50 TL AKARYAKIT HEDİYESİ VERİYOR!

İş Bankası tarafından akaryakıt harcamalarında kullanılabilecek şekilde 50 TL tutarında MaxiPuan'ın banka müşterilerine verileceği duyurusu yapıldı. Gelen bilgiler kapsamında; Maximum anlaşmalı TotalEnergies akaryakıt istasyonlarından en az 200 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt alımı yapan banla müşterilerine 50 TL tutarında MaxiPuan ödemesi yapılacağı ve bu ödemenin ise akaryakıt harcamalarında kullanılabileceği bildirildi.

Kampanyanın 1 Ekim tarihi itibarıyla başlamış olması kampanyanın sadece Ekim ayı için geçerli olduğunun düşünülmesine sebep olsa da kampannyanın son geçerlilik tarihi 15 Kasım olarak belirlendi.