Ekonomik koşullar vatandaşların alım güçlerini büyük ölçüde düşürürken bankalar tarafından sunulan kampanyalar ise hız kesmeden devam ediyor. 

Son olarak İş Bankası tarafından yapılan duyuru ile faizsiz 5 bin TL ödeme yapılacağı bilgisi verildi. Gelen yeni bilgiler kapsamında vatandaşlara taksitli 5 bin TL nakit avans ödemesi yapılacağı duyurulurken kampanyaya katılım sağlayan kişilerin yüzde sıfır faiz ile ödeme yapacakları bilgisi de paylaşıldı.

İŞ BANKASI SIFIR FAİZLİ 5 BİN TL ÖDEME NASIL ALINIR?

is bankasi

Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşları arasında yer alan Türkiye İş Bankası tarafından yeni bir kampanya geliştirildi. Hazırlanan yeni destek paketi ile müşteri olan kişilere 5 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bilgisi verildi.

Son dönemlerde popülerliği asla son bulmayan ekonomik konulardan olan promosyon ödemeleri arasında pek çok banka tarafından hazırlanmış olan kredi ve nakit avans kampanyaları da vatandaşlara sunuluyor. Yeni hazırlanmış olan işbu kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolay bir şekilde ödeme alırken öte yandan ödemelerinde de gerçek sıfır faiz oranından faydalanıyorlar.

İş Bankası tarafından hazırlanan yeni kredi destek paketi kapsamında vatandaşlara ödenecek olan 5 bin TL tutarında destek, nakit avans ödemeleri kapsamında veriliyor.

Kampanyaya katılmak için ise yapılması gerekenler oldukça basit. 

İş Bankası tarafından verilmekte olan sıfır faizli yani faizsiz 5 bin TL tutarında ödemeyi almak isteyen vatandaşların İş Bankası mobil uygulaması "İşCep" üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" butonuna basarak müşteri olmaları gerekmektedir.

Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

Faizsiz taksitli nakit avans olarak gerçekleştirilen bu ödemeden faydalanmak isteyen kişilerin kart başvurularını yapmaları ve İş Bankası Bireysel Kredi Kartları ve/ veya İş Bankası Ticari Kredi Kartlarından biri için onay almaları gerekmektedir.

Müşteri tipine ve banka politikalarına göre 300 TL ila 5 Bin TL arasında yapılacak olan taksitli nakit avans kampanyası için son başvuru tarihi ise 30 Eylül 2022 tarihi olarak belirlenmiş durumda. Başvuru yapmak isteyen kişilerin kısa süre içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.