İş Bankası, Denizbank ve Garanti BBVA'dan Taşıt Kredisinde Düşük Faiz Fırsatı!

Türkiye'nin önde gelen özel bankaları, taşıt kredisi kampanyalarıyla adından söz ettirmeye başladı. Kredi faizlerinde indirim bekleyen binlerce vatandaş, bu haberle banka şubelerine akın etti…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektörünün en çok tercih edilen özel bankalarından İş Bankası, Denizbank ve Garanti BBVA, taşıt kredisi kampanyalarında yeni bir hamle yaptı. Herkesin hayalini süsleyen taşıt sahibi olma imkanları sunan bankalar, müşterilerden büyük ilgi görüyor. Ülke ekonomisi sebebiyle araç sahibi olmanın her geçen gün biraz daha zorlaştığı şu dönemde İş Bankası, Denizbank ve Garanti BBVA cazip taşıt kredisi kampanyalarıyla öne çıkmaya başladı. Bankaların sunmuş olduğu araç kredisi fırsatlarını iyi değerlendirmek isteyenlere müjdeli haberler geldi.

İş Bankası Taşıt Kredisi Kampanyasında Düşük Faizler

Bu zamana kadar pek çok avantajlı kredi fırsatı ile geniş bir müşteri kitlesi edinmeyi başaran İş Bankası, taşıt kredisinde de elini taşın altına soktu. Zor ekonomik koşullar altında hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenleri destekleyen İş Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında duyurular yaptı.

Buna göre İş Bankası, en fazla 200 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında yüzde 1.54 oranında faiz işletiyor. Ayrıca bu faiz oranı ile bankacılık sektöründeki en düşük taşıt kredisi faiz oranlarından birini veren İş Bankası, 48 ay vade seçeneğiyle beğeni topluyor. Taşıt sahibi olmak isteyenler, giderek artan fiyatlara rağmen hayallerini İş Bankası ile bütçelerine uygun bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Denizbank ve Garanti BBVA Taşıt Kredisi Kampanyaları

Denizbank tarafından yapılan açıklamada taşıt sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sunuldu. Taşıt kredisi kullanımlarında yüzde 1.90 oranında faiz uygulayan banka ayrıca 36 ay vade seçeneği sunuyor.

Öte yandan Türkiye’nin en fazla bireysel müşteriye sahip özel bankalarından Garanti BBVA da yeni duyurusuyla dikkat çekiyor. Garanti BBVA taşıt kredisi kullanmak isteyenler 50 bin TL araç kredisi fırsatlarından da yararlanabiliyor. Sıfır kilometre ya da ikinci el araçlar için yüzde 1.60 ila yüzde 1.66 oranlarında değişen faizler uygulayan Garanti BBVA, taşıt kredisi kampanyası büyük ilgi görüyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN