Yükselen fiyatlar vatandaşların aylık nakit para ihtiyaçlarını arttırmaya devam ederken geliri yeterli gelmeyen vatandaşlar bankaların kredi paketlerini araştırmaya devam ediyorlar. Bankaların ihtiyaç kredisi paketlerinde kullanılan faiz oranları yükselişe geçerken nakit para ihtiyacı olanlara 5 özel bankanın kredi paketleri açıklandı. 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Garanti BBVA, Akbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için düşük faiz oranları ile 36 aya kadar vadeli borç para verileceği ilan edildi. İşte nakit paraya ihtiyacım var diyenler için özel bankaların ihtiyaç kredisi paketleri! 

GARANTİ BBVA BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Garanti BBVA Bankası sonbahar kredisi paketi ile müşterilerine nakit para desteği sağlayacağını ilan etti. Nakit paraya ihtiyacım var diyenlere 36 aya kadar vadeli kredi paketinde Garanti Bankası faiz oranı yüzde 2,5 olarak ilan etti.

garanti bbva 50 bin

Düzenlenen ihtiyaç kredisi paketinde aylık faiz oranı olan yüzde 2,5 üzerinden hesaplama yapıldığında aylık taksit tutarı 2 bin 333,10 TL olarak gerçekleşecek. 

yapı kredi ihtiyaç kredisi

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI EKİM 2022!

Bankadan ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için faiz oranlarını güncelleyen bankalar arasına Yapı Kredi Bankası da katıldı. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faz oranı yüzde 2,84'den başlayan oranlaral uygulanırken 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 2 bin 481,95 TL olarak gerçekleşecek. 

akbank 12 ekim kredi hesaplamaAKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU 2022 EKİM! 

Bankadan ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için faiz oranlarını güncelleyen Akbank 36 ay vadeli kredi paketinde faiz oranını yüzde 2,11 olarak revize etti. Kredi çeken kişilerin 50 bin liralık pakette ödemeleri gereken aylık taksit tutarı ise 2 bin 168 TL oldu. 

iş bankası kredi hesaplama tablosu

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI EKİM 2022! 50.000 TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ KAÇ TL OLUR?

İş Bankası müşterisi olanlara duyurdu! 1 sene ücretsiz olacak İş Bankası müşterisi olanlara duyurdu! 1 sene ücretsiz olacak

Kredi çekmek isteyen müşterilerine İş Bankası aylık yüzde 2,05 oranı ile borç para verirken düzenlenen kredi kampanyasından yararlanarak 36 ay vadeli 50 bin TL kredi paketinden yararlanan kişilerin aylık taksit ödemesi 2 bin 143 TL olarak gerçekleşecek.