Ekonomik koşullar nedeniyle her alandaki ürün, mal ve hizmete gelen zamlar vatandaşların alım güçlerini zorluyor. Öte yandan vatandaşlar için gelen bu zamlar sonrasında pek çok banka ise kredi kampanyalarını duyuruyor. Bankalar tarafından duyurulan kredi kampanyaları dikkat çekerken son olarak Akbank tarafından hazırlanmış olan kredi kampanyası dikkat çekti.

Fiyatlarda uygulanan zam üstüne zam politikası ve vergi artırımları nedeniyle fiyatlar vatandaşların cebini yakarken teknolojik ürünlerin yeni fiyatları ise dudakları uçuklattı. Özellikle Apple markasına ait iPhone telefon modellerinin son serisi olan iPhone 14 marka model cihaz serisinin fiyatlarının 50 bin TL'leri aşıyor olması ise dikkatleri çekti. 

iPhone 14 serisinin amiral gemisi olan iPhone 14 Pro Max cihazının 256 GB olan modelinin fiyatı 46 bin 599 TL olması görenleri şaşırttı. 

Pek çok kişinin ve uzmanın sürekli olarak bu fiyatları eleştirmesi sosyal medya platformlarında bir süredir gündemin üst sıralarında yer alıyor olsa da bazı kişiler son çıkan modeli kullanmak için bazı kişiler ise meslekleri için bu akıllı telefonu almaya karar verdi.

Ancak akıllı telefon modelinin fiyatının bu denli yüksek olması sebebiyle pek çok kişi bu cihazı peşin ödeme ile alamayacağını belirtti. Bu akıllı telefon modeline sahip olmak isteyen ve peşin ödeme yapamayan kişiler için ise bankalardan duyurular gelmeye başladı.

Akbank tarafından yapılan duyuru kapsamında 50 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi ile iPhone 14 Pro Max sahibi olunabileceği duyuruldu. 

AKBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank tarafından yapılmış olan duyuru ile vatandaşlara 50 bin TL tutarında nakit desteği verileceği bildirildi. Son olarak gelen kampanya kapsamında sunulan faiz oranları ve koşullar ise dikkat çekti. İşte Akbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası koşulları;

Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?
  • Kredi Tutarı: 50 Bin TL
  • Vade Süresi: 24 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 2,18
  • Kredi Tahsis Ücreti: 275,00 TL
  • Aylık Maliyet Oranı: Yüzde 2,7756
  • Efektif Yıllık Faiz Oranı: Yüzde 38,8923
  • Aylık Taksit Tutarı: 2 Bin 865,60 TL

akbank-kredi-iphone-14-pro-max

Bu koşullar altında sunulmuş olan kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler internet bankacılığı ve mobil bankacılığın yanı sıra şubelerden de başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.