Dünyada en çok tercih edilen telefon modelleri arasında yer alan iPhone yeni telefon modeliyle uzun kuyrukların oluşmasına neden olmuştu. iPhone 14 serisinin çıkmasının ardından milyonlarca kişi yeni serinin özelliklerini merak etmişti. iPhone 14'ün piyasaya çıkarılmasının ardından şimdi de kiralık telefon piyasasında yerini aldı. 30 bin 999 TL.den başlayan fiyatlarla Türkiye'de satışa çıkarılan iPhone 14 kiralanmaya başladı. 

Geçmişten günümüze büyüyerek gelen telefon markaları arasında yerini alan apple çıkardığı son telefon serisi iPhone 14 ile oldukça beğenildi. Her telefon serisiyle bir özelliği daha geliştirmeyi başaran Apple iPhone 14 ile rövanşta. Kullanıcıların oldukça ilgi duyduğu telefon markasının bir üst serisi iPhone 14 30 bin 99 TL.den satışa sunulurken kiralamalar da başladı. 

iPhone 14 KİRALAMA BAŞLADI!

Dolar kuruna ve enflasyona bağlı olarak her geçen gün fiyatların daha da artmasının ardından teknolojik aletlerde bu artıştan en çok etkilenen şeyler arasında yerini aldı. Tüm dünya tarafından tercih edilen telefon markaları arasında yer alan iPhone'un son çıkan serisi iPhone 14 30 bin 999 TL.den satışa çıkınca alamayan kişiler çareyi kiralamakta buldu. 

Son dakika! Instagram çöktü mü iPhone'larda neden giriş yapılamıyor? Son dakika! Instagram çöktü mü iPhone'larda neden giriş yapılamıyor?

Teknoloji piyasasındaki fiyatların oldukça uçmasının ardından ortaya çıkan kiralama hizmeti oldukça tercih edilmeye başlandı. Vatandaşlar alamadıkları telefon vb. elektronik aletleri kiralamaya başlarken iPhone 14 kirralamaları da başladı. Araba kiralama gibi alışık olduğumu bir hizmetin ardından telefon kiralaması kimileri için mantıklı bulunurken kimileri için mantıksız bulundu. Aylık ya da haftalık şekilde belli bir ücret karşılığında kiralanan iPhone 14'ün kiralama ücreti bile görenleri şaşkına çevirdi. 

Haftalık, aylık ya da yıllık şekilde kiralanabilen iPhone 14 kullanıcılarıyla bu şekilde buluşturulurken kiralam ücretleri dudak uçuklattı. Kullanacağınız süre ve modele değişkenlik gösteren fiyatlar 1855 bin TL ila 5 bin tl arasında değişirken  bu fiyata kiralama süresi 1 ay olarak belirlendi .