Türkiye İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi kapsamında vatandaşların birçok ihtiyaçlarına yönelik finansman desteği sağlanacak. İnternet alışverişlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında cep telefonundan tablete, beyaz eşyadan mobilyaya kadar büyük küçük her türlü alışveriş için İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi finansmanından tüm vatandaşların yararlanması mümkündür. N11 ve Genpa online satış siteleri üzerinden kullandırılacak kredi sadece alışveriş sırasında kullandırılmaktadır. Online alışverişlerini çok daha uygun ödeme koşulları ile finanse etmek isteyen vatandaşlar düşük faiz ve uygun ödeme seçenekleri ile söz konusu kredi desteğinden kolayca yararlanabilecek.

N11 Alışveriş Kredisi Hesaplama

Türkiye’deki birçok banka tarafından N11 gibi önde gelen online alışveriş platformları üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olmak üzere cazip kredi fırsatları sunulmaya başladı. Bankalar arasında devam eden bu rekabet sonucu vatandaşların son günlerde artan fiyatlar karşısında ciddi finansman desteği alarak rahat ödeme koşulları ile tüm ihtiyaçlarına çözümler elde etmesi sağlanıyor.

N11 üzerinden yapılacak tüm alışverişlerde geçerli olacak kredi kampanyası kapsamında, ödeme sayfasında İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi seçeneği işaretlenerek başvuru adımları dakikalar içinde tamamlanabilir.

İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar, Genpa veya N11 üzerinden yapacakları tüm internet alışverişleri için finansman kullanabilir. Online alışveriş sitesi üzerinden yapılacak başvurular sonrasında sadece alışveriş sırasında kredi kullandırılmaktadır. Sepete eklenen ürünlerin miktarına göre talep edilecek kredi onay sonrasında anında alışveriş hesabına aktarılarak kolay ödeme seçenekleri sunulur.

Başvuruların anında sonuçlandığı kredi türünde azami kredi vadesine ve tutarına göre oranlarda farklılık göstermektedir. Sadece anlaşmalı e – ticaret platformlarında geçerli olacak kampanyadan yararlanarak tüm vatandaşların düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçeneklerine sahip alışveriş kredisi ile ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanacak. Bankaların dijital kanalları üzerinden hızlı kredi seçeneklerinin sunulması da bu tip kredilere olan ilginin artmasını sağladı.

Online Alışveriş Kredilerine Talep Artıyor

Türkiye İş Bankası başta olmak üzere önde gelen birçok bankanın N11, Hepsiburada, Vatanbilgisayar vb. sıkça tercih edilen e – ticaret platformları ile anlaşmaları devam ediyor. Artan fiyatlar karşısında vatandaşlara alışverişlerinde finansman sağlayan bankların düşük faiz ve uygun ödeme koşulları ise avantaj sağlıyor.