Bankaların kampanyaları tüm hızı ile devam ederken düzenlenen kampanyalar ile farklı isimler altında yüklü para ödemeleri yapılıyor. Hoş geldin paketleri ile bankalar ilk kez müşterisi olan kişilere sıfır faizli kredi, faizsiz taksitli nakit avans, arkadaşını getirene ödül nakit para hediyesi gibi farklı pek çok pakette para ödülü dağıtıyor. 

Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı

Bunlara ek olarak Ekim ayının gelmesi ile beraber bankaların otomatik ödeme talimatı kampanyası ödülü fırsatları da peş peşe açıklandı. Bu fırsatlardan birini de QNB Finansbank duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklama ile otomatik ödeme talimatı veren kişilere 120 liraya kadar para puan kazanma fırsatı sundu. 

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI 2022 KAMPANYASI! 

QNB Finansbank tarafından başlatılan özel kampanya kapsamında yapılan açıklamada "QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden veya CardFinans ve QNB First logolu kredi kartınızla, 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında vereceğiniz her yeni aktif otomatik fatura ödeme talimatı başına 40 TL olmak üzere, toplamda 120 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan kazanma fırsatı!" denilerek otomatik ödeme talimatı veren kişilere bedava para puan ödülü verileceği ilan edildi. 

finansbank fatura ödeme talimatı

31 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında verilen her yeni otomatik ödeme talimatı için 40 TL olmak üzere toplamda 120 liraya kadar para puan kazanma imkanı sunulacak. Böylelikle ödenen faturalar için toplamda 120 liralık para iadesi gerçekleşmiş olacak. 

Söz konusu kampanyaya katılım için CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden otomatik ödeme talimatı verilmesi yeterli olacak. Talimatı verilen fatura için 31 Mart 2023 tarihine kadar ödeme yapılması durumunda kazanılan para puan için kartınıza ya da hesabınıza para puan yüklemesi yapılacak. Hesaptan verilen talimatlarda ise 30 Kasım 2022 tarihine kadar en az 1 kere ödeme yapılmış olması şartı aranacak.