İnternet Alışverişlerinde Devrim! Kredi Kartınızla Yapacağınız Alışverişlerin Yarısı Sizden, Yarısı Denizbank'tan

Denizbank, müşterilerine sunduğu kredi kartlarının daha yoğun bir şekilde kullanılması adına yine inanılması güç bir kampanyaya imza attı.

Finans 09.10.2021 - 14:50 09.10.2021 - 14:50 Ezgi Karaman

İnternet alışverişlerine özel harcamalarda 3 ay boyunca ödemelerin yarısı Denizbank tarafından yapılacak. Size de %50’lik bu fırsatı kullanarak ihtiyaçlarınızı rahatça karşılamak kalacak.

Kredi kartı, günümüzde en çok internet alışverişleri için kullanılmakta. İhtiyacımız olan ürün ve hizmetleri ek bir efor harcamadan internetten satın alabiliyor, dilediğimiz ürünleri benzerleri ile karşılaştırabiliyoruz. Denizbank, online alışveriş sitelerinin bu kadar çok kullanılmasını fırsat bilip ilk defa kredi kartı alacaklara özel bir kampanya düzenledi. Bu kampanyaya göre Ekim ayı içerisinde alınacak kredi kartı ile internetten yapılacak alışverişlerin yarısı Denizbank tarafından karşılanacak.

Kredi Kartınızla İnternetten Alışveriş Yaptıkça Kazanacaksınız

Denizbank kredi kartı başvurusu yapıp Ekim ayı içerisinde onay aldıktan sonra kartınızla yapacağınız harcamaların %50’si, alışverişin yapıldığı tarihi takip eden ay kartınıza iade edilecek. Ekim, Kasım ve Aralık ayında gerçekleştireceğiniz online ödemelerde bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Denizbank %50 iadeli kredi kartı kampanyası ile ilgili önemli detayları sizler için derledik;

·         Kampanya koşullarının sağlanabilmesi için kart başvurusunun Ekim ayı içerisinde yapılması gerekmekte.

·         Her ay alınabilecek maksimum iade tutarı 200 TL, toplamda ise 600 TL’dir.

·         Kampanya sadece internet alışverişlerinde geçerli olup fiziki çekim ile gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahil edilmez.

·         Mevcut Denizbank kredi kartı bulunan ya da kampanyaya katılım göstermek amacıyla kartını iptal edip yeni kart başvurusu yapanlar kampanyaya dahil olamaz.

·         Kredi kartı başvurunuzun Ekim ayında onaylanması yeterli olup Ekim ayı sonrasında elinize ulaşan kartlarınız için de kalan ayları kapsayacak şekilde kampanya koşullarından yararlanabilirsiniz.

·         Yalnızca bireysel kredi kartları ile kampanyaya katılmak mümkün olup banka kartı, ek kart ya da ticari kartlarla bu kampanyadan yararlanılamamaktadır.

·         Yaptığınız harcamaların %50’si o ayki alışverişiniz için 200 TL’nin altında ise harcamanızın yarısı kadar iade alabilirsiniz.

·         Kampanyaya katılmak için kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra tüm başvuru kanalları üzerinden katılım gösterebilirsiniz.

·         Birden fazla kart başvurusu ya da ana karta bağlı ek kart çıkarılması durumunda sadece tek bir kart için kampanyaya katılmanız mümkün olacaktır. Ek kartlarınız ve diğer kartlarınız ile ek bir başvuru hakkı elde edemezsiniz.