ING'lilere Tüm ATM'lerden Anında Masrafsız Para Çekimi İmkanı

Türkiye bankacılık sektöründe geniş bir müşteri kitlesine sahip olan ING, para çekim işlemlerini kolaylaştırmak için yeni bir kampanya başlattı. ING'lilere tüm ATM'lerden masrafsız para çekim fırsatı…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan ING bank bir yeniliğe daha imza attı. ING resmi internet sitesi üzerinde duyurulan habere göre, banak müşterileri diledikleri ATM’leri seçerek acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. ING bank ATM’si aramaya gerek kalmadan acil nakit ihtiyaçlarında masrafsız nakde ulaşmak isteyenler bu kampanyadan yararlanabiliyor. ING resmi web sitesinde duyurulan kampanyaya göre bu fırsattan yararlanmak için bazı şartları taşımak gerekiyor.

ING Her ATM’den Masrafsız Para Çekim Fırsatı Sunuyor

Akbank ve Türkiye İş Bankası gibi bankacılık sektörünün önde gelen bankalarıyla iş birliği yapan ING, ortak ATM anlaşmasını duyurdu. Bu anlaşma kapsamında tüm ING müşterileri, Akbank ATM’leri ve Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden para çekimi yapabilecekler. Üstelik bu para çekim işlemlerinde hiçbir ücret ve masraf ödemeden nakit işlemlerini tamamlayabilecekler.

Bu kampanyayla birlikte ING müşterisi Turuncu Ekstra Kart ile yaptığı bin TL’lik harcamalarına bir sonraki ay 3 defa yurt içi diğer banka ATM’lerinden de masrafsız para çekimi yapabilecek. Bu koşullara uyan ING müşterileri, 7/24 diledikleri bankamatikten para çekimi veya yatırımı yapabilme avantajına sahip oluyor. Kampanya ING resmi web sitesi üzerinden duyuruluyor.

ING ATM İşbirliği Kampanya Koşulları

Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; tüm ING’liler, hiçbir ekstra ücret ödemeden bankamatiklerden nakit çekimi yapabiliyor.  Ortak nokta ücretsiz para çekme/yatırma kampanyasında son tarih 31 Aralık 2021 olarak belirlendi. Bu süreye kadar ING’liler ortak nokta ATM’den ayda 3 kez ücretsiz para çekme, 3 kez de ücretsiz para yatırma hakkı kazanıyor.

Kampanya koşullarına göre bir ING müşterisi, kampanya kapsamında tek seferde en fazla 2 bin 500 TL çekim yapabiliyor. Kampanya kapsamında ortak nokta para çekme işlem ücreti anında tahsil edilmiyor. Kampanya için geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmadığı gibi ING kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutuyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN