ING'den Herkese 80 Bin TL Kredi! Başvurulara Anında Cevap Veriliyor

Vakit kaybetmeden ihtiyaç kredisine sahip olmak isteyenler ING bankın kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. Acil nakit ihtiyaçlarında ING bank tüm müşterilerine anında kredi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Eğitim, sağlık, tatil, evlilik veya borç ödemeye kadar pek çok farklı alanda acil nakit ihtiyacı olan kişiler bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını tercih ediyor. Günümüzde özel ve kamu bankaları tarafından sunulan bu kredi kampanyalarında bazı prosedürler uygulanıyor. Kredinin onaylanma sürecini beklemeden en acil şekilde para çekmek isteyenlere ING banktan büyük kolaylık sağlanıyor. ING ihtiyaç kredisi kampanyasında en uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme olanakları sayesinde başvuru yapan herkes anında krediye kavuşabiliyor.

ING Bank Acil Nakit İhtiyaçlarında Yanınızda

Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredisi çekerek nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler ING Bankı tercih ediyor. Son dönemde giderek artan hayat pahalılığı sebebiyle ING bankın ihtiyaç kredisi kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Profesyonel bankacılık hizmetleri veren ING, portföyünde geniş yer tutan bireysel ihtiyaç kredisi paketleriyle beğeni topluyor. Her ihtiyaca uygun koşullarda ING bankasından kredi çekmek kolaylaşıyor.

ING Bank Turuncu Ekstra İhtiyaç Kredisi kampanyasında düşük faiz oranlarıyla 80 bin TL’ye kadar acil nakit desteği sunuluyor. Bu programa dahil olan ING müşterileri, hoş geldin kampanyası kapsamında ihtiyaç kredilerinde yüzde 1.54 oranında düşük seviyedeki faiz oranlarından yararlanabiliyor. 3 ay ile 36 ay arasında geri ödeme seçenekleri sunan ING ihtiyaç kredisi başvuruları anında onaylanıyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Acil nakit ihtiyaçlarını en uygun koşullarda karşılamak isteyenlerin tercih ettiği ING Bank ihtiyaç kredisinde dosya masrafı kredi tutarının binde beşi olarak belirleniyor. ING ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.59’dan başlamakla birlikte başvuru sahibinin kredi notuna göre yüzde 2.59 seviyesine kadar çıkabiliyor.

Bu yüzden ING ihtiyaç kredisi başvurularında kredi notu, gelir belgesi ve diğer evraklar önem taşıyor. ING müşterisi olmayanlar banka şubelerinden başvuru yaparken, Turuncu Ekstralılar mobil bankacılık üzerinden kredi talebinde bulunabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN