Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı! Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı!

2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte birçok öğrenci ünciersite okuyacakları ile yolculuk hazırlığına başladı. Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte ihtiyaç listelerindeki kabarıklık artarken öğrenciler ihtiyaçlarını gidermek için öğrenci kredi kartı imkanlarını araştırmaya başladı. Peki öğrenciye en kolay hangi banka kredi kartı verir? Bankalar öğrenciye kredi kartı verilir mi? ING, Ziraat, Garanti, Halkbank öğrenciye kredi kartı imkanı! 10 bin TL. anında verilecek! 

Yerleşme, okul alışverişi, kış aylarına hazırlık derken son zamanlarda ekonmik açıdan en çok sıkışan kesimlerden birisi de öğrenciler oldu. Özellikle de yurtta kalma şansı yakalayamayan öğrenciler yüksek ev kiralarının altında kalırken bankaların kredi kartı imkanları araştırılmaya başlandı. Öğrenciye kolay kredi kartı veren bankalar araştırılırken, ING, Ziraat, Garanti, Halkbank'tan müjdeli haber geldi. 

ING, Ziraat, Garanti, Halkbank Öğrenci Kredi Kartı

İhtiyaçların karşılaanbilmesi adına öğrencilere tanınan kredi kartı imkanları araama motorlarında aratılmaya başlandı. Kredi kartı sahibi olabilmek adına çalışıyor, sigortlalı durumda gözükmesi gereken kişiler kredi kartı başvurularını yapmakta çekinirken öğrencilere kolay kredi kartı veren bankalar dikkat çekti. Öğrenci kredi kartı alabilir mi? Öğrenciye hangi banka kredi kartı verir? Öğrenci kredi kartı limiti ne kadar olur? Kredi kartı almak için sigortalı olmak gerekli mi?

İhtiyaçların artmasının ardından gelen zamlarla birlikte öğrenciler destek amaçlı yüzlerini bankalara döndü. Öğrenci kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen öğrenciler hangi bankadan kredi kartı almaları gerektiğini araştırmaya başladı. Sigorta girişi olmayan öğrenciye kredi kartı imkanları araştırılırken öğrenciler bankaların kampanyalarını araştırmaya başladı. 

Öğrenciye Hangi Banka Kredi Kartı Verir?

Öğrencilere kredi kartı veren bankaları yakından araştırılırken sigorta girişi gerektirmeyen orta limitli kredi kartlarına göz gezdirilmeye başlandı. Özellikle de okul ve kış masraflarının altından kalkmaya çalışan öğrencilere müjdeli haber geldi. Bankaları öğrencilere kredi kartı vermeye başladı. 

500 TL ila 10 bin TL arasında kredi kartı limiti tanınan öğrenciler bankaların kredi kartı limitini araştırmaya başladı. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar için öğrencilerin tek yapması gereken şey bankaların şubesine giderek başvuruda bulunmak. Sigorta ya da çalışma şartı gerektirmeyen orta limitli kredi kartı öğencilerin okul hediyesi oldu.