İhtiyaç kredilerinde gelir belgesi, kredi notu ve daha pek çok kriter aranırken, daha hızlı bir şekilde nakde ulaşmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Acil nakit ihtiyaçlarında ihtiyaç kredisi için onay beklemek durumunda kalmadan hemen finansman desteği almak isteyenler, TEB ve ING bankasını tercih ediyor. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından TEB ve ING, taksitli nakit avans kampanyasını duyurdu.

Acil Nakit İhtiyaçlarında Taksitli Avans Fırsatı

Nakit avans, kredi kartı veya mevduat hesabı üzerinden dilediğiniz zamanda çekilebilen bir kredi türüdür. Aniden ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarında en hızlı çözüm taksitli nakit avans çekmektir. Krediden farklı olarak bankaya herhangi bir başvuru yapılmaması sayesinde borç ödemelerinde ya da acil ihtiyaçları karşılamada nakit arayanlar için en hızlı çözümdür. ING ve TEB acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine taksitli avans vermeye devam ediyor.

ING Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Özellikle ihtiyaç kredilerinde büyük ilgi gören ING, müşterilerine taksitli nakit avans kredisini de uygun koşullarda veriyor. Taksitli avans işlemine ait taksit tutarının tamamını, ekstrenin son ödeme tarihine kadar ödeyerek kolay bir şekilde çektiğiniz nakit borcunuzun geri ödemesini yapabilirsiniz.

Taksitli avans kampanyası kapsamında kullanabileceğiniz kredi tutarı, limit seviyenize göre değişir. Taksitli avans için yapılacak iptal veya erken borç kapama işlemleri de ING ATM’lerinden, internet şubesinden, ING mobil veya telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilir. ING taksitli nakit avans çekmek için banka ATM’lerini veya internet şubesini kullanmak yeterlidir.

TEB Taksitli Nakit Avans Kampanyası

En uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredileri veren TEB, taksitli nakit avans kampanyasıyla da tercih edilir. CEPTETEB mobil veya internet şubesi üzerinden 7/24 taksitli nakit avans çekilebilir. Bankanın bu kampanyasında uyguladığı faiz oranı yüzde 1.98 olarak belirleniyor. Ayrıca tek seferde çekilebilecek maksimum nakit avans 10 bin TL seviyesindedir.