ING Turuncu Ekstra En Kolay Birikim Fırsatları Sunuyor

Geleceğe yatırım yapmak ve birikimlerini değerlendirmek isteyenlere ING bankasından kaçırılmayacak fırsat sunuluyor. ING Turuncu Ekstra'nın Koy Kenara kampanyası büyük ilgi görüyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Ekonomik koşulların giderek ağırlaştığı ve fiyatların artmaya devam ettiği Türkiye’de birikim yapmanın önemi bir kez daha göz önüne çıktı. Vatandaşlar, birikimlerini en iyi şekilde değerlendirerek yükselen enflasyon karşısında varlıklarını korumaya çalışıyor. Bankalardan bu konuda çeşitli yatırım fırsatları sunulurken ING bankası da öne çıkan bir kampanyaya imza attı. ING resmi internet sitesi üzerinden duyurulan Turuncu Ekstra Koy Kenara kampanyası ile birikim yapmak artık çok daha kolay bir hale geliyor.

ING Turuncu Ekstra Koy Kenara Kampanyası

ING resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre birikim yapmak çok kolay ve kazançlı bir hale geliyor. Koy Kenara özelliği tamamen isteğe bağlı tanımlanabilen bir birikim yöntemi olarak sunuluyor. Turuncu Ekstra Banka Kartı ile alışveriş yapan ING müşterileri, bu harcamalarından kalan küsuratları ile çok önemli birikimler elde edebiliyor. Turuncu Ekstra Banka Kartına sahip olan tüm ING’liler bu kampanyanın avantajlarından yararlanabiliyor.

Müşterilerine birikim yapmayı kolaylaştıran ING, banka kartını kullanan müşterilerin alışverişlerden kalan küsuratları Koy Kenara özelliğini kullanmasını sağlıyor. Bu sayede 1 TL veya 5 TL’ye tamamlayarak aradaki kuruşları e-Turuncu Hesap’ta biriktirmek mümkün oluyor. Müşteriler harcamaları üzerinden birikenleri günden güne arttırarak değerlendirebilecekleri bir yatırım yapmış oluyor.

ING’den Müşterilerine Avantajlı Birikim Yöntemi

Turuncu Ekstra Banka kartıyla 12.10 TL’lik bir alışveriş yapan müşteri, küsüratları 1 TL’ye tamamlamayı seçerse, Koy Kenara kampanyası kapsamında 90 kuruş birikim yapmış oluyoır. Öte yandan isteğe bağlı 5 TL’ye tamamlamayı seçerse de 2.90 TL’yi e-Turuncu Hesabına otomatik olarak aktarıyor. Bu sayede ING müşterileri birikimlerini kolayca yaparak fark etmeden hedeflerine ulaşabiliyor.

ING bankası tarafından duyurulan Turuncu Ekstra Koy Kenara kampanyasını aktive edebilmek için alışverişlerin mutlaka Turuncu Ekstra Banka kartı ile yapılması gerekir. Aynı zamanda müşterilerin birikimlerini değerlendirebilecekleri bir e-Turuncu veya Turuncu TL hesabının açılmış olmasına dikkat ediliyor. Detaylı bilgiler ING web sitesinden alınabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN