ING, TEB ve QNB Finansbank İhtiyaç Kredileri Büyük İlgi Görüyor! Düşük Faiz ve Esnek Ödeme

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin en çok tercih ettiği bankalar arasında ING, TEB ve QNB Finansbank yer alıyor. Acil nakit ihtiyaçlarında düşük faizli ve uzun vadeli krediler sunuluyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen bankaları, ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarında en uygun koşullar altında kredi kullanma fırsatı olan bankalara ilgi artıyor. Borçlarını zamanında ödemek isteyen, ihtiyaçlarını daha fazla ertelemeden almayı planlayan ve acil nakde sıkışanlar çareyi ING, TEB ve QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyalarında buluyor.

ING Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Nakit avans çekimi konusunda müşterilerine büyük kolaylıklar sunan ING bankası yine tüm dikkatleri üzerine çekiyor. ING Bank ATM’lerinden günün her saatinde nakit avans çekerek ihtiyacınız olan krediye anında sahip olabilirsiniz. ING nakit avans kredisi kapsamında müşterilerin taleplerinde uygulanan faiz oranı yüzde 1.98 olarak belirleniyor. Bu sayede 12 ay vade ile acil nakit ihtiyaçlarını ekonomik bir şekilde kapatmak çok daha basit bir hale geliyor.

TEB Nakit Avans Kredisi Fırsatı

Müşterilerinin acil nakit taleplerinde onların değişen ihtiyaçlarına göre nakit avans kredisi sunan TEB bu alanda büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından biri olan TEB bünyesinde acil nakit avans kredisi kullanmak çok kolay. TEB ATM’lerinden 7/24 çekilebilen nakit avans kredisinde yüzde 1.98 gibi düşük bir faiz oranı uygulanıyor. TEB müşterileri bulundukları yere en yakın ATM’ye giderek gece saatlerinde bile nakit avans kredisi kullanıp nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

QNB Finansbank Acil Nakit Desteği

Hem ticari hem de bireysel müşteri bakımından geniş bir kitleye sahip olan QNB Finansbank, müşterilerine anında 5 bin TL kredi veriyor. QNB Finansbank ATM’lerinden 7/24 çekilebilen bu kredi sayesinde müşteriler acil nakit ihtiyaçlarını giderebiliyor. Taksitli nakit avans kullanmak isteyen müşteriler ayrıca internet şubesi, mobil uygulama ve diğer bankacılık kanallarını kullanabiliyor. QNB Finansbank taksitli nakit avans kredisinde 12 ay vade sunuluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN