ING Taşıt Kredisi Kampanyasında Büyük Fırsat! Anında 100 Bin TL Veriyor

Türkiye'de araç satın almanın her geçen gün zorlaştığı ekonomik ortamda, bankaların taşıt kredisi kampanyaları büyük önem taşıyor. ING bankası, düşük faizlerle 100 bin TL hızlı kredi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Özellikle pandemi döneminde otomobil sahibi olmanın ne kadar büyük avantaj sağladığı bir kez daha anlaşıldığı için araçlara yoğun talep oluştu. Bu süreçte tüm dünyada otomotiv üretiminde kapanmalar sebebiyle sıkıntılar yaşandı. Otomobil arzı düşünce sıfır kilometre ve ikinci el otomobil fiyatları da çok yüksek seviyelere tırmandı.

ING Taşıt Kredisi Kampanyası Yoğun İlgi Topluyor

Bu koşullar altında araç sahibi olmak isteyenler, bankaların taşıt kredisi kampanyalarında en uygun faiz ve ödeme seçeneği sunan bankaları araştırmaya başladı. ING bankası da müşteri memnuniyeti odaklı tüketici kredisi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. ING taşıt kredisi kampanyasında düşük faiz oranlarıyla anında 100 bin TL finansman desteği sağlanıyor.

Hayallerindeki otomobile sahip olmak veya aracının modelini yükseltmek isteyenler ING taşıt kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. ING Bankası, son derece uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle sunduğu taşıt kredisinde esnek ödeme imkanı tanıyor. Ayrıca hızlı kullanım sayesinde araç fiyatları yükselmeden krediyi çekip otomobil satın almak mümkün hale geliyor.

ING Taşıt Kredisi Faiz Oranı

Hem sıfır kilometre hem de ikinci el otomobil alımlarında ING bank taşıt kredisi kampanyası kullanılabiliyor. İkinci el araçlarda en fazla 8 yaşına kadar olan araçlar için taşıt kredisi çekilebiliyor. Kredi kullanımlarında üst limit ise 1 buçuk milyon TL olarak belirlendi. ING bankası otomobil satın almak isteyen herkesin yüzünü güldürecek yüzde 1.59 faiz oranıyla taşıt kredisi vermeye devam ediyor.

Geri ödemelerin esnek bir şekilde olması sayesinde ING taşıt kredisi müşterileri, hayallerindeki otomobile binerken taksitleri kolay kolay ödüyor. Düşük faizli olarak verilen ve 100 bin TL’de 48 ay vade seçeneği sunulan taşıt kredisi kampanyasına olan ilgi giderek artıyor. ING taşıt kredisi çekebilmek ve anında 100 bin TL finansman desteği alabilmek için banka şubelerine veya internet bankacılığına başvurmak gerekiyor.

HABERİ PAYLAŞ: