Kış aylarına girilmişken vatandaşlar kolay bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını sıkı bir şekilde araştırıyor.

Kış aylarının gelmesi ile birlikte çok sayıda kişi için büyük önem taşıyan ihtiyaç kredisi kampanyaları sıkı bir şekilde duyuruluyor. Enflasyon oranındaki artış ve döviz kuru karşısında Türk Lirası'nın değer kaybetmesi nedeniyle çok sayıda vatandaş kış aylarında nasıl ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini araştırıyor.

Gelen son bilgiler ile gerek özel bankalar gerekse kamu bankaları tarafından vatandaşlara cazip koşullar altında ihtiyaç kredisi verildiği duyuruluyor. Son olarak gelen bazı bilgiler ile tüm banka kampanyalarının arasından sıyrılan bir özel banka kuruluşu kampanyası dikkat çekti. 

Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşlarından olan ING tarafından duyurulan bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar çok cazip koşullar altında ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak

Yeni gelen bilgiler ile duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında Günde 12 TL gibi cazip bir rakamla ihtiyaç kredisi alınabileceği duyuruldu. ING tarafından duyurulan bu kampanya ile vatandaşlar hızlı bir şekilde ihtiyaçlarını giderecekleri ihtiyaç kredisinden faydalanabilecekler.

Hızlı bir şekilde başvuru yapma imkanı sunan kredi kampanyası öte yandan da vatandaşların ihtiyaçlarını cazip koşullar altında ve düşük faiz oranları ile karşılamasına olanak sağlıyor.

ING 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING tarafından sunulmuş olan bu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında verilmiş olan detaylar da büyük dikkat çekiyor. Yeni gelen bildiri ile vatandaşlara duyurulan kredi kapsamında günde 12 TL taksitlerle kredi kullanabilecekleri aktarıldı. Aylık taksit tutarı 387,62 TL olan ihtiyaç kredisi günlük tutar baz alınarak hesaplandığı taktirde günlük 12 TL ödeme akamı ile sunuluyor. İşte kredinin koşulları;

  • Kredi Tutarı: 10 Bin TL
  • Vade Süresi: 36 Ay Vade
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,54
  • Toplam Faiz: 3 Bin 954,28 
  • Aylık Taksit: 387,62 TL
  • Toplam Ödeme: 14 Bin 004,32 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 26,17
  • Tahsis Ücreti: 50 TL

Screenshot_3

ING tarafından sunulmuş olan bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşların kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilmeleri hedefleniyor. Bu nedenle ilgili ihtiyaç kredisine mobil bankacılık üzerinden dahi kolaylıkla başvuru yapılabiliyor.