İhtiyaç kredisi arayan vatandaşlara ING'den çözüm geldi. Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşları arasında yer alan ING yeni hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 0,99 faiz oranını duyurdu.

Yeni gelmiş olan bu ihtiyaç kredisi hem faiz oranı ile hem de erteleme seçeneği ile dikkatleri üstüne toplamayı başardı.

Ekonomik sıkıntılar durdurulamaz bir şekilde devam ederken gelen son bilgiler dikkatleri üzerine topladı. Her alanda uygulanmaya devam edilen zamların ardı arkası kesilmiyor. Özellikle pandemi süreci sonrasında başlayan küresel ölçekli enflasyon nedeniyle alım gücü pek çok ülkede büyük düşüş gösterse de döviz kuru karşısında değer kaybeden TL nedeniyle enflasyon ülkemizde daha hissedilir bir hal aldı.

Temel ihtiyaçlardan otomobile her alanda uygulanan zamlar sonrasında vatandaşların alım güçleri düşerken kış aylarının gelişi ile birlikte pek çok vatandş bu kış ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceklerini sıkı bir şekilde araştırıyor. Bu dönemde ise gerek özel banka kuruluşları gerekse kamu bankaları tarafından sunulan ihtiyaç kredileri dikkatleri üstüne çekiyor.

Pek çok özel banka kuruluşu tarafından ihtiyaç kredisi kampanyası olarak duyurulan kampanyalar kapsamında vatandaşlara düşük faiz oranları ile kredi kullanım fırsatı sunulsa da yüksek dosya masrafları gibi etkenler nedeniyle bu kredi kampanyaları pek de cazip olmuyor. Gelen son bilgiler kapsamında ise ING tarafından 0,99 faizli ve ertelmee seçeneği sunan ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu. Son gelen ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları haberin devaında...

ING'DEN 20 BİN TL 0,99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI DUYURULDU!

ING tarafından gelmiş olan bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşlar 20 bin TL tutarına kadar ihtiyaç kredeisi kullanabilecek olup kullandıkları kredileri 3 aya kadar erteleyebilecekler. İlk kez ING müşterisi olacak kişiler için özel olarak hazırlanmış olan bu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolay bir şekilde online olarak başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek! Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek!

ing-kredi-kampanyasi

20 bin TL'ye kadar geçerli olan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolay bir şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

İlk kez ING'li olan vatandaşlar için geçerli olan kampanya kapsamında Turuncu Ekstra'lılara özel 20 bin TL'ye kadar %0,99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün hale getirildi.

Kampanyaya ilişkin daha detaylı bilgi ING mobil, internet bankacılığı ve çağrı merkezlerinden alınabiliyor.