İhtiyaçların artması ve alım gücünün zorlaşması nedeniyle vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Kış aylarında ihtiyaç listelerinin daha da kabarması vatandaşın cebini yakarken ihtiyaç kredisine en düşük faizle yüksek vade kriterleri araştırılıyor. Peki ING ihtiyaç kredisi güncel banka faiz oranlar nedir? ING ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir? ING ihtiyaç kredisi faiz oranları…

2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte özellikle de çocukları olan vatandaşlar kabarık okul ihtiyaçları listesinin altından kalkamadı. Kırtasiye ürünlerine gelen zam özellikle de 2 ve daha fazla çocuk sahibi olan aileleri zor durumda bırakırken vatandaşlar ihtiyaçların giderilebilmesi için ihtiyaç kredisi arayışına çıktı. EN düşük faizle yüksek vade veren ihtiyaç kredileri araştırılırken ING ihtiyaç kredisi güncek banka faiz oranları merak edildi. ING ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir?

ING İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI NEDİR?

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını web sitesi üzerinden paylaştı. Kredi imkanlarının yanı sıra ilk kez ING’li olacak müşterilerine de yeni bir kampanya duyurusu yapan ING web sitesinde yer alan kampanya detaylarını şu şekilde belirtti;

‘20.000 TL’ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra’lı olarak kullanın, nakit iade avantajından faydalanın. Kredi faiziniz ne olursa olsun, %0,99 oranında yansısın.

Başarılı ekonomist Selçuk Geçer'den ikisini de dene tarafını seç! Dolar yıl sonunda ya 24 ya 40 TL olacak! Başarılı ekonomist Selçuk Geçer'den ikisini de dene tarafını seç! Dolar yıl sonunda ya 24 ya 40 TL olacak!

·         Kampanyadan ilk kez ING’li olacak müşteriler ve mevcut ING müşterileri faydalanabilir.

·         Mevcut ING müşterileri %1,59'dan başlayan faiz oranından kredi notu 1850 ve üzeri olduğunda faydalanır.

·         ilk kez ING’li olacak müşteriler için %0,99 faizli kampanya kapsamında kullanabilecekleri maksimum kredi tutarı 20.000 TL, maksimum vade 12 aydır.

·         Belirtilen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerlidir.

·         Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faiz oranınızın kampanya faiz oranından yüksek olması halinde, sözleşme faiz oranınız geçerli olur.

·         Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faizi değişmeyecek olup %1,54'ten başlar.

·         Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %1,54 ile %5,99 arasındadır, ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir.

·         Kredi kullanımlarında dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.

Örnek Hesaplama: 10.000 TL kredi tutarı ve 6 ay vade için: Faiz Oranı: %1.54, Yıllık Toplam Maliyet Oranı %29,0976’dır. Toplam Ödenecek Tutar: 10.707,03 TL Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.’

ING ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler en yakın ING şubesine gidebilir ya da mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir