ING Emekli Vatandaşları Unutmadı! 1500 Lira Ödeme için Şubeler Başvuruları Açtı!

ING Bank her kesimden müşteriye hitap etmek isterken emeklileri unutmadı. 1500 lira ödeme için bankalarda başvuru sürecinin başladığı öğrenildi.

Kredi 05.10.2021 - 11:12 05.10.2021 - 11:12 Elif İşçi

ING Bank son zamanlarda düzenlemiş olduğu kampanyalar ile neredeyse her müşterinin harekete geçmesini sağlıyor. Her kesimden müşteriye hitap edebilmek için pek çok farklı kampanya düzenlediğini duyurdu.

ING Bank şimdilerde de emekliler için harekete geçti. Emeklileri kendi bünyesine çekmek isteyen banka maaşını ING Bank üzerinden almak isteyenler için kampanyanın detaylarını anlattı. Emeklilere en az bin liraya varan nakit promosyon ödemesi yapılacak. Aynı zamanda bankaya iki adet otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde ise promosyon tutarı 1500 liraya kadar yükselecek.

ING BANK EMEKLİ KAMPANYASININ DETAYLARI BELLİ OLDU

ING Emekli Vatandaşları Unutmadı! 1500 Lira Ödeme için Şubeler Başvuruları Açtı!

ING Bank tarafından yapılan açıklamalar sonrasında emeklilerin maaşlarını bankaya taşımaları halinde verilecek olan banka promosyon ödemelerinin detaylarına yer verildi.

  • ING Bank bu süreçte 1500 lira maaş alan emeklilere 675 lira ödeme yapacak.
  • 2500 liraya kadar emekli maaşı alanlar 850 lira ödeme alacak.
  • 2500 lira üzerinde emekli maaşı alanlara ise verilecek banka promosyon ödemesi 1000 lira olarak açıklandı.

Banka tarafından yapılacak promosyon ödemesi nakit olarak 3 yıllık şekilde yapılır. Bu süreçte emeklilerinde 3 yıl boyunca bankada kalacaklarına dair bir taahhüt imzalamaları gerekir. Aynı anda birden fazla promosyon ödemesi almak mümkün değildir. Otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde 500 lira ilave ile birlikte kampanyadan alınacak ödeme 1500 liraya kadar yükselebilir.

ING Bank promosyon şartlarını değiştirme ya da promosyon sürecini sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanyanın başladığı tarih ise 25 Şubat 2021 tarihi olarak açıklandı.