ING Bank'tan Rakipsiz 30.000 TL İhtiyaç Kredisi Hamlesi ! Şubeye Gitmeden Krediniz Işık Hızında Hesabınızda

ING Bank, kısa sürenin ardından tüketici kredilerinde yine en iddialı banka konumuna geldi. Tüketici kredisi ihtiyaçlarının büyük bir çoğunluğunu karşılayan ING Bank, hızlı tahsis özelliğiyle de bireylerin dikkatini çekiyor. ING Bank örnek ödeme planı ve kredi tahsis şartları ile alakalı güncel bilgilerin tamamı haberimizin devamında olacak.

Kredi 12.02.2022 - 14:01 12.02.2022 - 14:01 Serhat Karaman

ING Bank, kısa sürenin ardından tüketici kredilerinde yine en iddialı banka konumuna geldi. Tüketici kredisi ihtiyaçlarının büyük bir çoğunluğunu karşılayan ING Bank, hızlı tahsis özelliğiyle de bireylerin dikkatini çekiyor.
 

Tüketici kredilerinde bankaların yeterli esnekliği sağlamaması, son dönemde taleplerin düşmesine neden olmuştu. Kredi çekmek için bankalardan indirim haberi bekleyenlerin sesine ilk kulak veren yine ING oldu. Düşük faiz oranları ile piyasada fark yaratan ING Bank, 30.000 TL ve üzeri kredi taleplerinde bu farkını iyiden iyiye ortaya koyuyor. 

Günde 38 TL Taksitle 30.000 TL İhtiyaç Krediniz ING Bank’tan

Kredi puanına göre standart kredi oranlarını daha da düşürebilen ING Bank, bu özelliğiyle özellikle yüksek kredi puanı olan vatandaşların ilgisini çekiyor. Kredi kartı, ek hesap ve kredi ödemeleriniz belirli bir düzene sahipse ve gecikmeniz bulunmuyorsa kredi puanınız muhtemelen ING Bank’ın istediği seviyededir. Bu durumda siz de diğer bankalara göre çok daha uygun oranlarla kredinizi anında çekebilirsiniz.

Haber

ING Bank’a 36 ay vade ile 30.000 TL kredi başvurusunda bulunduğunuzda size sunulacak ödeme planının aylık taksit tutarı yalnızca 1.205,14 TL olacak. 3 yıl gibi uzun bir vadenin sonunda toplamda 43.542,60 TL ödeme yapmış olacaksınız. Enflasyon ile kıyasladığımızda 3 yıllık sürede oldukça iyi bir ödeme planı olduğunu söyleyebiliriz. Zira yıllara bağlı olarak geliriniz artış gösterirken kredi taksitleriniz sabit kalacak. Dilerseniz kredi ödemelerinizi tek seferde yaparak faiz avantajı elde edebilecek ve yalnızca kredinizin kalan anapara tutarını ödemek kaydı ile erken kapama yapabileceksiniz.

ING Bank kredi başvurusu için ING Bank şubelerinden birine başvuruda bulunabileceğiniz gibi bankanın mobil şube ve internet bankacılığı kanallarını da tercih edebilirsiniz. Ayrıca bankanın tüm yurt içi ATM’lerini ve resmi web sitesini kullanarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda 30.000 TL olarak tanıtımını yaptığımız ihtiyaç kredinizi daha düşük veya yüksek tutarlarla da çekebileceksiniz. Bunun için kredi notunuzun banka tarafından aranan şartları sağlaması gerekirken resmi gelirinizin de kredi ödemelerinizi karşılayacak nitelikte olması gerekiyor. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@