ING Bank'tan Günde 38 TL'ye 30 Bin TL Kredi! Son Gün Yarın!

Borçlar ve acil nakit ihtiyaçları için bankaların anından ihtiyaç kredileri oldukça sorgulanıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Bankalar üst üste ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor. Müşteri portföyünü genişletmek isteyen bankaları yeni müşterilerine özel çok düşük faiz imkanları ve uygun vade seçenekleri ile ihtiyaç kredileri dağıtıyor. Genellikle özel bankalara kendi imkanları kapsamında bu kredileri verirken yeni müşteri olma kriterini ön planda tutuyor.

5 Dakikada Onay

İNG Bank’ta yabancı sermaya destekli bir banka olarak faaliyet gösterirken, sık sık güncellediği yeni müşterilere özel düşük faizli ihtiyaç kredileri ile gündemde. Yapılan kreedi başvurularının anından onayı ve 5 dakikada hesaba aktarılması ile oldukça hızlı olması tercih nedenleri arasında yer alıyor.

1.35 Faiz Oranı

Yeni ING Bank müşterisi olacaklar özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vade imkanı sunuluyor. Ayrıca 1.35’ten başlayan aylık kredi faiz oranı ve yüksek miktarlarda kredi kullanma imkanı ile dikkat çeken banka Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kredileri sigorta altına alıyor. Kredi notu 1850’nin üzerinde olan yeni müşterilere özel faiz oranı ve kredi kampanyası ile ilgi tüm detaylarda duyuruldu.

Ödeme Detayları

ING Bank, başvurularını çevrimiçi ortamda ve şubelerden kabul ettiği krediler için geri ödeme planı oluşturmuş durumda. Bu durumda 30 bin TL kredi kullanmak isteyen müşteriler 36 ay vade, 1.35 faiz oranı ile günde 38 TL yani ayda 1137 TL geri ödeme yapabiliyor. Diğer geri ödeme tutarları ise şöyle:

●     10 bin TL tutarlı 36 ay vade, 1.35 faiz oranlı kredinin aylık geri ödemesi 368 TL olarak hesaplanıyor.

●     20 bin TL tutarlı 36 ay vade, 1.35 faiz oranlı kredinin aylık geri ödemesi 737 TL olarak hesaplanıyor.

●     30 bin TL tutarlı 36 ay vade, 1.35 faiz oranlı kredinin aylık geri ödemesi 1137 TL olarak hesaplanıyor.

●     40 bin TL tutarlı 36 ay vade, 1.35 faiz oranlı kredinin aylık geri ödemesi 1516 TL olarak hesaplanıyor.

Ayrıca yeni müşterileri özel faizli kredinin son başvuru tarihi 30 Eylül olarak belirlendi.

HABERİ PAYLAŞ: