Teknolojik ürünlerin fiyatları gerek yükselen enflasyon rakamları gerekse de döviz kurunda yaşanan yükseliş nedeniyle cep yakmaya devam ederken Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan ING Bank bedava cep telefonu vereceğini duyurdu! Son dönemde bankaların yeni müşteri kapma yarışları tüm hızı ile devam ederken bu yarıya yeni bir boyut kazandıran ING Bank 5 Ekim tarihinde başlattığı kampanya ile 3 iPhone 13 Pro ve 3 Samsung S22 hediye edecek. 

ING Bank tarafından yapılan açıklamada “ING’ye Hoş Geldiniz Kampanyası” kapsamında 15 Kasım tarihine kadar ilk kez ING Bank müşterisi olan kişilere çekilişle son model cep telefonu hediye edilecek. Son dönemde dolar kurunda yaşanan yükseliş nedeni ile cepleri yakan ve en pahalı cep telefonu modelleri arasında gösterilen iPhone 13 Pro ve Samsung S22 modelleri hediye edilecek. 

Başarılı ekonomist Selçuk Geçer'den ikisini de dene tarafını seç! Dolar yıl sonunda ya 24 ya 40 TL olacak! Başarılı ekonomist Selçuk Geçer'den ikisini de dene tarafını seç! Dolar yıl sonunda ya 24 ya 40 TL olacak!

ING BANK TARAFINDAN HEDİYE EDİLECEK OLAN İPHONE 13 VE SAMSUNG S22 MODELİ KAÇ TL, NE KADAR?

Dev bankanın çekilişle bedavaya vereceğini duyurduğu cep telefonlarının satış fiyatları da merak konusu oldu. Şu anda Türkiye'nin en pahalı 2 cep telefonu modeli arasında gösterilen iPhone 13 Pro modelinde satış fiyatı 34 bin 449 TL'den başlarken bazı sitelerde söz konusu satış fiyatı 39 bin liraya kadar çıkıyor. Samsung S22 modelinin satış fiyatı ise 29 bin 889 TL ile 30 bin 669 TL arasında değişiyor. 

hediye cep telefonu

ING BANK HEDİYE CEP TELEFONU İPHONE 13 PRO VE SAMSUNG S22 MODELİNDE BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 15 Kasım 2022 tarihine kadar ilk kez ING Bank müşterisi olması şartını yerine getirmeleri yeterli olacak. Akıllı cep telefonlarından ING Bank mobil uygulamasını indiren kişiler müşteri olma adımlarını tamamladıktan sonra ING Bank kampanyalar bölümünde yer alan "ING'ye hoş geldiniz kampanyası" sekmesinde yer alan çekilişe katıl linkini tıklayarak kampanya katılabilecekler. Bunun ardından 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren kişiler çekiliş hakkı kazanacaklar. Yapılan çekiliş ile 3 şanslı kişi iPhone 13 Pro Max 2 kişi ise Samsung Galaxy S22 kazanma hakkı elde edecekler.