Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşları arasında yer alan ING tarafından duyurulmuş olan kampanya vatandaşların yüzünü güldürecek türden. 

Kış aylarının gelişi ile birlikte ihtiyaçları katlanarak artan vatandaşların sıkı bir şekilde gerek arama motorlarında gerekse sosyal medya platformlarında sürekli olarak arattıkları ihtiyaç kredisi kampanyaları ve finansman destekleri dikkat çekiyor. Son olarak ING tarafından yapılan bir duyuru dikkatleri üstüne çekti.

Son dönemlerde enflasyon artışı ve doların TL karşısında güç kazanması gibi etkenler nedeniyle vatandaşların alım güçleri büyük ölçüde düştü. Bu bağlamda vatandaşlar ise cazip koşullar altında kolaylıkla ihtiyaç kredisi çekerek acil nakit ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını araştırıyor. Vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılan nakit destekleri kapsamında pek çok kişinin arayışına çözüm olan ihtiyaç kredisi kampanyaları ise bankalar tarafından duyuruluyor.

Vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına destek olması hedeflenen ihtiyaç kredileri kapsamında vatandaşların ödeme almaları için de sıkı bir şekilde çalışılıyor. Son olarak ING tarafından gelen ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları haberin devamında...

ING'DEN 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Kış aylarının gelişi ile birlikte ihtiyaçları sürekli olarak artış gösteren vatandaşlara çömzüm ING bankasından geldi. Banka tarafından yapılmış olan açıklama ile duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların kolay bir şekilde 10 bin TL tutarında ödeme alabilecekler. Bu kapsamda çok sayıda vatandaşı ilgilendiren ihtiyaç kredisinin koşulları ise şu şekilde;

İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi! İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi!
  • Kredi Tutarı: 10 Bin TL
  • Vade Süresi: 12 Ay
  • Faiz Oranı: %1,54
  • Toplam Faiz: 1.294,94 TL
  • Aylık Taksit: 941,25 TL
  • Toplam Ödeme: 11.345,00 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: %26,92
  • Tahsis Ücreti: 50,00 TL

İlgili kredi kampanyasının koşulları 9 Ekim tarihi itibarıyla yukarıda belirtildiği gibi olup değişiklik gösterebilecektir.