Ülkemizin en çok satan otomobil markalarından olan Renault yeni kampayalarını duyurmaya devam ediyor. Renault tarafından gelen kampanyalar kapsamında vatandaşlara cazip tekliflerle araç sahibi olma fırsatı veriliyor. 

Gerek şirket arabası gerekse şahsi alımlarda gerçek ve tüzel kişilerin ilk tercihlerinden olan otomobil modeli Renault Clio modellerinde büyük indirim fırsatları devam ediyor. Renault Clio modellerinin satışları hız kesmeden devam ederken marka tarafından duyurulan indirim fırsatları ise dikkatleri üstüne topluyor.

Fiyat performans eğrisinde yer alan, iç ve dış tasarımı ile beğenileri toplayan otomobil Renault Clio'da indirimler yıl boyunca devam etti. 2023 yılına girilmesine az bir zaman kalmışken pek çok otomotiv markası modellerinin fiyatlarında artışa gitti. Ancak son olarak gelen bir haber ile sıfır km Renault Clio modellerinde büyük ölçekli bir indirim uygulandığı görüldü.

Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak

2020 yılında başlayan ve 2021 yılının son çeyreğinde hız kazanan otomobil fiyatlarındaki artış sürekli olarak devam ederken ikinci el otomobil modelleri ile sıfır km otomobil modelleri arasındaki fiyat farkı da günden güne düşüş gösteriyor. 

Sıfır km otomobil sahibi olmakta güçlük çeken vatandaşlar ise sıfır km otomobiller için oluşturulan banka ve otomotiv satıcısı kampanyalarını sıkı bir şekilde araştırıyor. Gelen son bilgiler kapsamında Ekim ayında Renault Clio modellerinde büyük ölçekli bir indirim yapılacağı duyuruldu.

RENAULT CLIO EKİM 2022 FİYAT LİSTESİ

Yeni Renault Clio modellerinde gidilen indirimler pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Çok sayıda kişi tarafından sıkı bir şekilde takip edilen fiyatlarda gidilen indirimler dikkat çekerken vatandaşlar uygun fiyatlara otomobil sahibi olmanın yollarını araştırıyor. Ekim 2022 itibarıyla araç alacak olan milyonlarca kişi ise Renault 2022 Ekim fiyat listesini sıkı bir şekilde araştırıyor. İşte fiyat listesi;

  • Joy 1.0 Sce 65 bg: 403.000 ₺
  • Joy 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 485.900 ₺
  • Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 506.000 ₺
  • Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 548.000 ₺

İlgili otomobile ait Eylül ayı fiyat listesi bu şekilde olup Ekim ayında indirim geleceği iddiası dikkat çekti. Renault tarafından henüz herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da 1 Ekim 2022 itibarıyla Renault resmi internet adresinde fiyat ve kampanya güncellemelerinin yapılması bekleniyor.